Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a barátnőmmel aki...

Mit tegyek a barátnőmmel aki nem érti meg, hogy nem akarok bulizni menni ?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, semmi bajom nem lenne vele de nem fogja fel,hogy nem akarok bulizni menni. Nem az én világom. Folyamatos vita van belőle. Volt már vki ilyen helyzetben ? (24N)
2020. jún. 24. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát.
2020. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rossz barátnak kiált ki e-miatt. 😔
2020. jún. 24. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ő a rossz barát, nem mindenki egyforma, ezt el kell fogadni.
2020. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit tegyek? Ha amúgy egy rendes lány, és nem akarom megbántani, illetve több éves barátság. Furdal a lelkiismeret. De már gyomoridegem van tőle :/
2020. jún. 24. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni. Nekem 10 éves barátságom ment a levesbe, nem egészen emiatt, de hiába volt "rendes" velem, nem maradhatott. Sajnálom. Keress jobbakat.
2020. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátság kibír ilyeneket, úgy se kényszeríthet, hogy elmenj. Esetleg nincs kivel mennie rajtad kívül és ezért szeretné?
2020. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En amig tartott a baratsag, volt, hogy mar orditottam. Es nem kertem bocsanatot. Egyszeruen a felfogokepesseg, empatia teljes hianya felboszit. Kesobb ha valaki ilyen volt, akkor rendes hangeron es szep szavakkal mondtam nyomatekosan olyat, hogy megsertodott. De ez a tipusu ember rinoceroszkent kozelit masokhoz. Raadasul ha megerto es jofej lenne, akkor sem lehet ilyesfajta kozos programot eroltetni, amitol az egyik konkretan szenved.

Fiatalon hanyszor vagtam neki egyedul az ejszakanak hazafele es legszivesebben meghaltam volna, ha megis elrangattak valahova...

2020. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!