Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyitottak lennétek Bumble...

Nyitottak lennétek Bumble BFF-en ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, ez egy olyasmi alkalmazás, mint a Tinder, csak barátokat lehet rajta keresni. Van társkeresős része is, de az külön van választva, tehát nincsenek félreértések. Meg ha jól tudom, lányoknak csak lányokat mutat, fiúknak csak fiúkat (talán lányoknak meleg fiúkat és fiúknak lezbi lányokat is).


Kort és nemet is írjatok!



2020. jún. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nagyon unatkoznék, akkor talán. :D


16/L

2020. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Rákerestem, de nekem társkeresőnek hirdette. Az nem érdekel, csak barátokat szeretnék. Viszont nyitott vagyok a másik nemmel történő barátkozásra is, ez a korlátozás se tetszik.
2020. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Pár éve ismerkedtem neten, de nekem úgy jött le, hogy a legtöbb ember csak valami kis lelki szemetest keres, aki mindig egyetért vele. És mindenki nagyon másnak próbálta magát előadni, mint amilyen. Volt olyan, akivel éveken át beszélgettem, aztán egyszer csak behisztizett és törölt facebookról. Hát, ilyenek után valami nagyon pluszt kéne találnom, hogy érdekeljen a netről az illető.

27 F

2020. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán.
2020. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ilyen alkalmazást keresek 😂 ugy hogy persze!

18/L

2020. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!