Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben nem kivancsi...

Ilyen esetben nem kivancsi ram? Probaljak kezdemenyezni en?

Figyelt kérdés

Lanyok vagyunk, 18 evesek gondoltam ezt igy elore leirom.

Van egy ismerosom akivel regebben baratok voltunk, de eltavolodtunk, mas iskola, mas baratok stb.

Par honapja talalkoztunk ujra, jol ereztuk magunkat, sokat beszeltunk stb. Es azota is beszelunk, de nem gyakran, van hogy hetekig nem.

De volt mar vagy kb 3-4x hogy felajanlott hogy menjunk vhova, de vegul konkret idopontot nem beszeltunk meg, elmaradt mindig stb. En nem akarok nyomulos lenni, ezert ugy voltam vele hogy ir ha akar menni, en nem "erolkodom".

De akkor minek hozza fel a temat hogy csinaljuk egyutt ezt meg azt ha sose megyunk el sehova?😅 Nem ertem. Van egyebkent hogy beszelunk es fel nap mire visszair, ezert merul fel a kerdes hogy lehet " nem erdeklem". Nektek ez alapjan mi jon le? Hivjam el en vagy hanyagoljam inkabb?


2020. jún. 28. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert külső szemmel (nekem) úgy jön le, mintha magasról leszarnád. Nem keresed, csak ha ő ír, "neked mindegy" hogy van-e program, mert nem erőlködsz. Nem ez a baj?
2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem hanyagold!


Semmiképpen ne kezdeményezz.

2020. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb 50-50 aranyban irunk egymasnak elsonek, de en nem szoktam progit kezdemenyezni (kiveve az elso alkalom par honapja), mert nem akarok nyomulni.
2020. jún. 28. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak a szövegedből jött le ez nekem.

1. vagyok. Így nincs más tippem, de nem kell nyomulni szerintem. max próbálj meg többet írni neki, hátha. Nem kiskutya üzemmód az még.

2020. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha érdekel a dolog, akkor legközelebb, ha felveti, hogy csinálhatnátok valamit, akkor dobd be, hogy neked mondjuk szombaton jó lenne, mit szól hozzá? Az még szerintem nem nyomulás, hogy te felajánlasz egy konkrét időpontot. Lehet ő sem akar erőlködni, vagy úgy érzi, téged nem annyira mozgat meg a dolog és nem akar beégni. Az ilyen "jó majd egyszer talizunk, milyen jó lenne, ha egyszer..." típusú beszélgetések tipikus kedves lerázások. Meg amúgy te is nyugodtan elhívhatod, miután ő már 3x-4x próbálkozott... kicsit úgy érezhezi, hogy zárt ajtón kopogtat.
2020. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazabol mindig az volt a szitu hogy majd jovoheten/ket het mulva megyunk, csak vegul sosem lett semmi. Ezert nem tudom most mi a szitu, mert ha udvariassagbol mondja es nem akar, akkor nem tudom miert hozta fel tobbszor.
2020. jún. 28. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem akar. Azért mondom, hogy ne töketlenkedjetek és fixáljatok le egy konkrét időpontot. Én udvariasságból senkinek sem irogatom, hogy milyen jó lenne valami programot csinálni.
2020. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) majd lehet kitalalok valamit
2020. jún. 28. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem látszik rajtad h szeretnéd, full passziv vagy, igy azt érzi h nincs értelme veled menni
2020. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátságban mi számít nyomulásnak?
2020. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!