Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan bánt, hogy legjobb...

Jogosan bánt, hogy legjobb barátnőm nem tette meg?

Figyelt kérdés
Sulitársakkal játszottunk ilyen bátorságpróbásat, meg igazság-merészséget, és az lett volna a "merészség", hogy bele kellett volna nyalnia a köldökömbe, amibe tequilát, vagy ilyesmit töltöttek volna. Legjobb barátnőm nem volt rá hajlandó, pedig a többiek egymás között simán megcsinálták :(

2020. jún. 28. 21:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
Jézusom, komolyan ezen vagy kiakadva??? Nincs annál nagyobb problémád, hogy a legjobb barátod nem nyalta ki a köldököd? Ha már mist ilyen kis dolgokon fennakadsz akkor mi lesz ha később valami nagyobb problémád lesz? Gondolkozz el egy kicsit.
2020. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem csodálkoznék, ha egyszer egy JustVidman videoban látnám viszont ezeket a kérdéseket...
2020. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Őbölcsességetek, elmagyarázom! Számomra megalázó volt a szitu, mivel mindenki más bevállalta az úgymond párjának. Mármint, játékban párjának, ugyanúgy.
2020. jún. 28. 21:31
 4/12 anonim válasza:
95%
Nem tudhatod miért nem tette meg. Én se tettem volna meg a legjobb barátnőimnek, ezért ne akadj fenn! Tényleg vannak nagyobb problémák úgyhogy nyugi!
2020. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
91%
Ó jajj, hagyjad már. Értem én, hogy megalázó, de most tényleg ezen pörögsz? Engedd el a témát. Lesznek még ilyen pillanatok az életedben, szokj hozzá, hogy nem minden szép és jó.
2020. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem ártana tisztázni, fiú vagy-e vagy lány.

Másodszor, inkább a barátnődnek lehetett megalázó a helyzet. Elég érdekes barát/barátnője vagy, ha elvárod tőle, hogy olyat tegyen, amit méltóságán alulinak talál.


Ja, "mert mindenki" más azt csinálja. A tömeg után menni, az mindig ku.va egyedi és bölcs dolog volt.

2020. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, kényelmetlen volt neki a helyzet, ez ekkora probléma? Nem minősíti a barátságotokat.
2020. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
38%
Hát tényleg kellemetlen lehetett neked hogy csak ti nem csináltátok meg. De vannak akik ilyenekre képtelenek mert undorítónak tartják, bármennyire is szeret (mármint barátilag) nem tudja megtenni. Ez van, ha te tiszteletben tartod őt akkor elfogadod. Bár azert ha tényleg látta hogy ez neked kellemetlen akkor én a helyében megcsináltam volna a barátnőmért, de mint mondtam ez nem mindenkinek fér bele... ez nem írja le a barátságotokat...
2020. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

"Hát tényleg kellemetlen lehetett neked hogy csak ti nem csináltátok meg."


Eszem megáll. Nem inkább az a kellemetlen, hogy ilyet "játszottak"? Én ezt szégyellném inkább, a kiscsaj volt az egyetlen gondolom, akinek volt elég esze a társaságban.

2020. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
59%
#9 azért ne legyünk álszentek... mindenki volt fiatal vagy még most is az, azért nem lehet egyfolytában könyvklubbot tartani...Amit utána leírtál az inkább vonatkozik arra hogy mit tudom én tapiznia kellett volna vagy ilyesmi...
2020. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!