Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van meg olyan no, aki keptelen...

Van meg olyan no, aki keptelen a nokkel azonosulni, nok tarsasagaban foldonkivulinek erzi magat, es legszivesebben alruhaban ferfi haverokkal baratkozna?

Figyelt kérdés

Heteroszexualis, noies kulseju vagyok. Ez egyuttal nem is tul elonyos ahhoz, ha ferfiakkal szeretnek baratkozni.

Egy dolog a ferfias gondolkodas, muszaki dolgok, tudomany, barmi nem noi tema iranti erdeklodes. De a vilagot forditva latom. Legyen arrol szo, hogy nok szerint a szex az csak kihasznalas, nem tudnak felfogni olyat, hogy nyafogas helyett van egy szep emlekuk.

Mesteremberekkel, idos emberekkel, barhol veletlenul ferfiakkal olyan jol el tudok beszelgetni, elvezetesen vitatkozni.

Zavarban vagyok nok kozott, ferfiakat cimboranak erzem, csak hoppa, ferjem van, es kivulrol nezve nem eppen az a figura vagyok, aminek belulrol erzem magam.

Most engem ne sajnaljunk, es nem rolam szol.

Van mas nem transzszexualis tenyleg hetero no, aki pasi lelku szinten?


2020. jún. 29. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hogy pasi lelkű lennék, az túlzás, de engem is sokszor kiráz hideg a nőktől, nem tudok mit kezdeni velük, és már az összes barátságom tönkrement. Szívesebben barátkoznék férfiakkal, de úgyis csak félreértenék, meg hát férjnél vagyok én is. A férjem egyben a barátom is, ez elég nekem :)
2020. jún. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Jelen. Én annyira férfias beállítottságú voltam mindig, hogy középsuliban többen poénból fiú becenévvel illettek:) Nekem is van férjem, ráadásul jelenleg háztartásbeli vagyok, mégsem találtam soha a közös hangot nőkkel, sőt, a legtöbben egyenesen nem bírnak elviselni. Sajnos férfiakkal már én sem próbálkozom, hasonló rossz tapasztalatok miatt, így elég egyedül vagyok :( Azért örülök, hogy nem vagyok annyira űrlény, mint ahogy érzem magam. 30N
2020. jún. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem aki akármelyik nem tagjaként akármelyik nemmel nem találja a szót, az el van cseszve. Emberek vannak, nem nemek.
2020. jún. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Csak ha nem megfelelo emberekkel kerulok ossze. De nemcsak nokkel.

Bar azt nem tom, miert lett meno dolog, hogy nehany no kijelenti, hogy o annyira mas gondolkodasu - raadasul szinte az osszes sztereotip faszsagot felsorolja -, hogy nem jon ki a tobbi novel.

2020. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

3-as, emberek vannak, igen. Ahogy egy hisztis férfival sem találom a szót - és volt már részem belőlük is -, úgy az átlag nőkkel abszolút nem, mert MINDENEN MEGSÉRTŐDNEK. Nyilván nem szerencsés nemekre bontani, de ha az ember lánya teljesen óvatlanul 10-ből 1 férfinél gyalogol bele hisztibe és 10-ből 8 nőnél, akkor érthető, honnan jön a "férfias gondolkodás". Nem vagyok lelkizős típus és valószínűleg elég szar az EQ-m is az IQ-m javára (és utóbbit már szakember mondta), mindent logikusan nézek, logikusan gondolok, ha valaki elrebegi a panaszait, csípőből a megoldáson gondolkodom, nem tudok lecsüccsenni mellé vigasztalgatni, meg együttérzően bólogatni. Az eddigi férfi barátaim, ha véletlenül tanácsot mertem adni a bánatukra, meghallgatták, tettek belátásuk szerint - néha még a hisztis is -, leültek velem egy sörre és pillanatokon belül jót beszélgettünk műszaki dolgokról, teológiai kérdésekről, az élet értelméről, meg egyéb érdekes dolgokról. Jól éreztük magunkat. Így feltételezem, annyira nem lehet elcsszve :) Ha az egyetlen igazi barátnőmmel tettem ugyanezt, egy hétig nem szólt hozzám, mondván, meg akarom mondani neki, mit csináljon - amit amúgy mai napig nem értek :D Minden második héten duzzogott valamin, és szerintem keveset mondok.

Vele semmiről nem tudtam beszélgetni, mert be volt szűkülve az átlag témákra, amik engem pl. abszolút nem mozgatnak meg. Emellett rohadt irigy volt rám, ahogy a legtöbb nő, akivel eddig találkoztam. Sok év után koptattam le, mert már nem bírtam tovább elviselni. Talált magához való barátnőket, én meg nem fárasztom magam, kell egy kis pihenés. A férfiak legalább csak rám akartak mászni, nem keresztbe tenni csupa baráti szívességből. Lényeg a lényeg, bár valószínű vannak hozzám hasonló beállítottságú nők, én egy darabbal sem találkoztam soha egész életemben, míg férfiakkal gyakorlatilag szinte csak magamhoz hasonlóval. Innentől kezdve szerintem nincs miről magyarázni.


Kedves négyes, ha odáig sikerült a téma alapján eljutnod a gondolkodásban, hogy "menő dolog, meg sztereotíp fasságok", ugye vágod, hogy miért nem jó topikban próbálsz érvényesülni? ;)


2-es voltam.

2020. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Vannak ilyen nők, ők a különleges hópihék. Normális ember mindkét nemből talál olyanokat, akikkel kijön, annyira sokféle mindkét nem. Ha kijelented, hogy nem jössz ki az emberiség felével, akkor valahol benned van a probléma.
2020. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!