Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Maholnap 21 éves leszek, de...

Maholnap 21 éves leszek, de még mindig nincsenek barátaim. Sortársak, 20 felett?

Figyelt kérdés

Közösségben (iskolában, munkahelyen) mindig voltak olyanok, akikkel jól kijöttem, de inkább munkakapcsolatok voltak ezek, lekorlátozódtak a bent töltött órákra, aztán mikor közösséget váltottam, a barátságok is megszünedeztek szép lassan. Jól érzem magam egyedül is, nem zavar, hogy nem tartoztam sosem a népszerű emberek közé. Csak néha jó lenne legalább egy olyan személy, akiben maximálisan bízhatok, de ilyen nincsen, ha jobban belegondolok, sosem volt.

Valaki hasonló helyzetben?



2020. jún. 29. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltak barátaim, ugyan egyszerre csak egy és az sem sokáig, ennyi idő csak arra volt elég, hogy tudjam, unalmas barátok nélkül az élet és miről maradok le barátok nélkül. Évek óta nincsenek barátaim. 29/F.
2020. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, 24/F

Régebben nekem is voltak olyanok akikkel jól kijöttem általános és közép iskolában, de ezekből semmi nem maradt mára. Szerezni ilyenkor már nem nagyon lehet, főleg hogy kicsit antiszoc vagyok. El kell fogadni.

2020. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, nekem sincsenek barátaim, vagy legalábbis nem szoros kapcsolatok. Engem sosem hívnak sehová, pedig tudják, hogy mennék. Ha valakire ráírok, hogy menjünk valahova vissza sem ír, aztán másnap látom, hogy elment mással. Engem lesz.ar az emberek nagy része sajnos, de ez ilyen. Talán unalmas ember vagyok, nem tudom.
2020. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok barátomat elvesztettem. Elég könnyen ismerkedek, de igazi barátom, akivel bármit megoszthatok nincsen még, de nem adom fel a reményt. :) 21/N
2020. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!