Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek meg lehet folytatasa?

Ennek meg lehet folytatasa?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akiert elso talalkozas ota oda vagyok. Neha-neha talalkozgattunk, de nem ment semerre sem a kapcsolatunk. Aztan egyszer megbeszeltuk, hogy belevagunk a dolgokba. Megbeszeltuk, hogy hetfon atjon, mivel szuleim nyaralni mennek.Miutan ezt megbeszeltuk, osszehoztunk egy sima talit(penteken) es a talalkozo vegen megcsokolt. (Orultem a fejemnek, mint....) masnap (szombat) buliba keszulodtem, amikor anyumek mondtak, hogy megsem mennek, en egybol szoltam neki, hogy offos, de ha barmikor raer szivesen latom. Meg aznap lejott. (100km van koztunk) Megtortent aminek megkellett tortennie, nagyon szuperul elvoltunk. Vasarnap este ment haza. Kovetkezo hetvegere hivatalos voltam egy buliba, gondoltam megprobalom beintezni. Nagy nehezen fel lett irva a listara a neve. Penteken le is jott, egyutt voltunk a buliba, aztan mentunk hozzam. Ugy volt, hogy szombaton innen megy haverjahoz, de vegul nem ment, maradt. Nagyon jol ereztuk magunkat, es inkabb maradt meg egy ejszakat, es nem ment melozni tegnap. Siman egy olelessel bucsuzott el. Ma ra kerdeztem, hogy amugy mizu most, mert nem ertem. Erre ravagta, hogx baratok vagyunk, nem? Nagyon rosszul esett es teljesen osszetort. Ilyen dologba sosem mennek bele. Elmondtam neki az en nezopontomat, elmondtam hogy mi akkor nagyon felreertettuk egymast. Nagyon durvan szeretem es kotodok hozza. O megkerdezte hogy csak ugy akkor neha neha osszefutunk e, en mondtam neki, hogy nem szeretnem magam ez miatt szetcseszni.


Mi az az ok, amiert valaki lefekszik a masikkal, mindenhol vegig puszilgatja, szorosan odahuz magahoz, osszebujva aludnak, bemutatkozik a szuloknek, elhiv magahoz hb-ba ugy, hogy menjek egy nappal korabban, hogy tudjunk kettesben lenni, allandoan simogat, cirogat, de nem akar kapcsolatot? Mit es hol rontottam el?

Ezek utan varhatok olyan uzenetet, hogy probaljuk meg? Vagy nyugodjak bele a helyzetbe?



2020. jún. 30. 16:39
 1/2 Kinga20170526 ***** válasza:

A leírtak alapján azt tudom mondani, hogy a srác sajnos kihasznált téged. Megértem, hogy miért érzed azt, hogy ebből lehetne több is, mert lehetne. Hiszen kialakult köztetek egyfajta kapocs, amikor megtörténtek a dolgok, ráadásul még a szüleidnek is bemutatkozott, ezek után lehetne annyi benne, hogy legalább esélyt ad neked, és belevág egy kapcsolatba.

Arra tudok gondolni, hogy beijedt, és lehetséges, hogy volt egy előző kapcsolata és az nem működött, rosszul végződött, emiatt pedig képtelen kötődni. De az is meglehet, hogy egyszerűen csak “kiábrándult” belőled, viszont ha ez a helyzet, nem értem miért nem mondja meg.

Amúgy a helyedben elküldeném melegebb éghajlatra, amiért mindezek után beközli, hogy “barátok vagytok, nem?”.

Te semmit nem rontottál el! Szerintem az lett volna a legjobb ha már az elején tisztázzátok, hogy ki mit akar a másiktól.

Úgy gondolom egy próbát megér a srác, írj rá, és kérdezd meg, hogy mit tud felhozni az ellen, hogy együtt legyetek.


Remélem tudtam egy picit segíteni, és sok sikert a sráccal, remélem megjön az esze! :)


16/L

2020. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nembirtam helyretenni a fejembe a dolgokat, ezert en irtam neki. Lebeszeltunk egy talit csutortokre. Mintha mi sem tortent ugy beszelunk azota is. Atgondoltam par dolgot, es ismerem annyira, hogyha valakit nemkedvel, akkor “leszarja”. Amikor irtam neki, olyan volt mintha orult volna neki. Sot, leszedte az arcszorzetet is ameg nem beszeltunk, amit en imadtam,es mindig birizgaltam. Rakerdeztem hogy miert, aztmondta hogy nemtudja, gondolt egyet es leszedte. Igy utolag mondtam el neki, hogy en imadtam rajta, mondta noveszti vissza.

Viszont gondolkodtam... Mivel semmi fele keppen sem szeretnem elvesziteni, ezert kepes vagyok letenni a “szerelemrol” (Persze borzaszto nehez, de probalok ismerkedni. +hogy sikerul ennyire osszetornie, mar nem is vonz annyira.) es lehet belemegyek abba, amit o szeretett volna, de persze csak akkor, ha csak en vagyok igy neki. Ha mas lanyt is kezelget, akkor en ebol nem kerek, maradjunk csak baratok.

Persze mindezen meg nagyon torom a fejem, majd eldol.

2020. júl. 8. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!