Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék az ismerőseim...

Hogyan tudnék az ismerőseim eredményére büszke lenni, nem pedig féltékeny?

Figyelt kérdés
Bármilyen ismerősömmel történik valami jó, sosem tudok neki igazán örülni, hanem mindig féltékeny vagyok, ha nem vagyok jobb nála. Tudom nagyon rossz tulajdonság, de pont ezért kérek segítséget, hogy jobb ember lehessek.

2020. jún. 30. 23:27
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ha olvasnál a témában az sokat tudna segíteni, ha nem is szeretnél ezreket-tízezreket kiadni, nagyobb (pl megyeszékhelyi) könyvtárakban sok önfejlesztő témájú könyv van (pl HVG-s kiadásúak). Ha nem vagy az az olvasó típus, youtubeon is tudsz jó videókat találni, bár a jobbak többsége angol nyelvű.
2020. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tisztazni kene magadban, hogy mivel (kinek) leszel jobb vagy tobb, ha jobb vagy naluk? Onmagadnak? Meg is van a valasz: amig sajat magaddal elegedetlen vagy, soha nem bekelsz meg "idegen" ismerosok sikereivel. Nem nagy szavak ezek, de ha megbekelsz a jelenlegi erenyeiddel, le se szarod majd, hogy masok mire vittek es mit gondolnak.
2020. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!