Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem? Esetleg...

Pepegurl1020 kérdése:

Mit kéne tennem? Esetleg tulreagalom?

Figyelt kérdés
A “legjobb barátnőmmel” 7,5 éve ismerjük egymást és 3,5 éve vagyunk “legjobb barátnők” igazából sose volt teljesen probléma mentes a kapcsolat, igy utolag visszagondolva o mindig csak magat fenyezte eleg nagykepu volt velem meg nem annyira torodott, volt olyan hogy a folyoson vegig rancigalt ugy hogy tiszta piros volt a kezem utana pedig mivel belenyultam a jatekaba lecseszett, de valamilyen oknál fogva megbocsáltottam neki. Ez utan mar egy picit megvaltozott de nem teljesen ugyanis az egyik osztalytarsunkkal hirtelen nagyon joba lett es engem nagyon ritkan keresett ezert en is elkezdtem masokkal baratkozne erre lese tudtam vakarni utana volt egy vitank es viszonylag hoszabb idore ossze vesztunk de valamiert megint kibekultunk es o rogton a naplokat akarta elolvasni en meg mondtam neki hogy nem nagyon bizok benne egyenlore (de a kiszemeltem nevet ekkor mar tudta, most legyen peti a neve) ezutan mondta hogy meg o se bizik bennem annyira de egy titkot azert meg elmond hogy o lehet egyutt volt a petivel, ezt meg lenyeltem ezutan eltelt egy kis ido mire kiharcolta hogy elolvashassa a naplom, az nap suli utan (mint minden nap) kimentunk a jatszora a baratokkal beszelgetni es o felre vonult a petivel es mondtam neki hogy beszelni akarok vele mert tortent valami (de ez most lenyegtelen) erre vamult ram es egy ido utan megszolalt “veled miert nem lehet szemmel kommunikalni mint az xy-al” az xy az a lany akivel hirtelen joba lett en erre haza mentem es szerinte tulreagaltam, masnal pedig csodalkozott hogy nem szolok hozza(lehet gyerekes de nagyon hatagudtam) nagy nehezen talaltam magamnak uj baratokat veluk nagyon jol elvoltam (es mai napig is vagyok) megbiztam(bizok) vennuk csak egy kis aprosag miatt osszevesztunk ami kb. 1 hetig tartott de a “legjobb baratom” kihasznalta es hat o vigasztalt, itt ujra “legjobb baratok” lettunk es miutan kibekultem a tobbi baratommal veluk mar csak sima baratok maradtunk hisz ott volt a “legjobb baratom”. Amig tartott a suli kulonosebb problema nem volt, meg a digitalis oktatas alatt sem, most miutan elkezdodott a vakacio o es az xy kihivtak a jatszora (2x) es nagyon jol elvoltunk csinaltunk is egy 3as messenger csoportot ahol osszesen 1x beszeltunk es akkor is csak azert mert megakartak tudni a legfeltetebb titkom(es sajna sikerult is nekik) ezutan egyszer kihivtam oket a parkba es ok kozoltek hogy jonnek de hozzak kajat, mondtam hogy ok, de sajnos anyukam nem ert haza ezert bem tudott penzt adni, szoval megirtam nekik hogy megsem tudok kajat vinni, erre a valasz az volt hogy “bocsi gofrit kell sutnom” az xy meg nem is szolt hogy nem jon... ezutan (tegnap este) felhivtak hogy a jatszon vannak es ehesek, vittem le nekik kukorica pelyhet 10 perc mulva kozoltek hogy nekik menni kell. Ma pedig egy nagyon fontos 7pecsetes titokkal kapcsolatban akartam vele beszelni ezert irtam neki egyenlore csak annyit hogy szia(elerheto volt)megnezte de nem valaszolt, itt atgondoltam ez az egeszet es csak ezen agyaltam mig vegul 40 perc utan vissza irt... es hat most az van hogy teljesen egyedul maradtam azokhoz a barataimhoz nincs batorsagom vissza menni, viszont most erre a lanyra nagyon haragszom es hat valakivel meg kene beszelni ez dolgot:( ki mit tanacsol?

2020. jún. 30. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem használj több írásjelet és entert. Így képtelenség megfejteni ezt a szöveghalmazt, hogy érdemben is segíteni lehessen.
2020. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem barat az ilyen. Kerj bocsanatot a tobbiektol. Ne hagyd magad kihasznalni.
2020. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb baratnod magyon gaz, azonnal szuntesd meg vele a kapcsolatot es a tobbivel is. Miaz hogy o elolvashatja a naplodat? Nem vagy valami hatarozott! Nem es nem! Kihasznalnak teljesen a hatad mogott biztos ki beszelnek es rohognek. Ugy iranyitanak ahogy akarnak. Alj a sarkadra bazki... meg miaz hogy menj le mert ehesek? Anyjuk nincs? Es mi vagy cseled? Meg csak akkor szolnak mikor tudjak hogy pincsi modra te szaladsz nekik a kajaval, vedd mar eszre. Nem bantani akarlak! De alj a sarkadra! Es te is lekaksiztad az uj barataidat... az sem volt szep, gondolhatod ok is mit gondolhatnak rolad.. azert veluk probald meg, hatha. De ezeket meg a legjobb baratnodet azonnal hagyd fakepnel..
2020. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem hozzászólóknak mind igazuk van! És én is a naplóson akadtam fent, amikor kicsi voltam mindent beleírtam és senkinek sem mutattam meg. Ez egy személyes dolog, amihez neki(k) 0 közük van.

A másik, hogy ők lent vannak a játszótéren, már régebb óta és nem szóltak, de éhesek lettek és rögtön írtak is neked.. Azért ez elég sokat elárul róluk. Arról nem is beszélve, hogy végeztek és szinte rögtön le is léptek. Tiszteletlenül kihasználnak, te pedig egy szó nélkül hagyod. És már olyan szinten eldurvult, hogy ezeket szemrebbenés nélkül teszik veled..

A "legjobb barátnőd" manipulatív és csak akkor kellesz neki, ha ő akar valamit.. az ilyen még barátnak sem mondható. Gimis voltam, amikor rájöttem, hogy egyszerűen nem szabad minden titkot elmondani, vannak, amiket jobb, ha megtartasz magadnak. Szűrni kell, hogy mit mondasz el, kinek.

Lefoglalt téged az, hogy a régi barátaid bűvkörében maradj, és hátat fordítottál az újaknak.. szerintem ezt kéne rendbe hozni, elnézést kérni tőlük. A másik kettővel szemben pedig határozottan kiállni és nem hagyni, hogy kihasználjanak és így viselkedjenek veled.

2020. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta nem beszélek vele és már egész jóba vagyok az új barátaimmal😊
2020. júl. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!