Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számotokra miben nyilvánul...

Számotokra miben nyilvánul meg, hogy valaki igaz barátotok?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok, hogy ő tényleg igazi barát?

2020. júl. 1. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számíthatunk egymásra kölcsönösen. Mindig ott van ha van valami, és te is ott vagy neki.
2020. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Hogy elvisel a "rossz" tulajdonságaimmal, olyannak szeret, amilyen én magam vagyok, a szemembe mondja ha valami nem frankó, és ha hajnal 4 kor hívom, hogy baj van, segítene.
2020. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik el. Rendszeresen beszélünk, találkozunk. Ez nem azt jelenti, hogy gyakran, csak rendszeresen. Legjobb barátnőmmel 2-3 havonta találkoztunk. Nem beszélünk naponta.

Megoszthatjuk egymással a problémáinkat, anélkül, hogy félni kéne, hogy kibeszéli, elmondja másoknak. Odafigyelünk egymásra.

Sok közvetlen ember van, de az nem barátság. Nagyon sokan vannak, akik imádnak beszélgetni, összejönni. De mindig kavarják a kakit, mindenkit kibeszélnek. Szóval vigyázni kell. Egy barátságos ember még egyáltalán nem biztos, hogy jó barát lesz.

2020. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki mindig őszintén elmondja, hogy hülyeséget csináltam, és nem sértődik meg, ha én is őszinte vagyok.

Akivel mindig ott vagyunk egymásnak, ha bajban vagyunk.

Aki időben ér a találkozókra, mert megtisztel minket.

Aki betartja az ígéreteit.

Aki nem csak lelki szemetesnek néz.

Aki nem kéreget folyton kölcsön.

2020. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte velem és elfogad olyannak amilyen vagyok.
2020. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszinte és segítőkész. Ezzel kapcsolatban megosztanék egy történetet ami kb. 20 évvel ezelőtt történt. Az egyik ilyen barátom hétköznap este 11 óra körül hívott (már ágyban voltam). Kérte, hogy azonnal menjek Erzsébetre ilyen és ilyen helyre. Oké. Kérdezem mi a probléma? Mondja hogy siessek mert vissza kéne vinni a k.várt a helyére de felakadt a bmw-el egy gödör szélén és begyűrte a kipufogórendszert . Vigyek vasfűrészt is!! :-) Na ő ugyanezt megtette volna.
2020. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Őszinte, segítőkész, örül a sikereimnek és nem féltékenykedik, nem használ ki, ő is beletesz a barátságba és érdeklődő, szívesen beszélget. Nem csak akkor ír, ha neki kell valami, majd ha megkapta nem tűnik el. Lehessen rá számítani, nekem mondja el, ha valamit rosszul csináltam, ne mástól halljam meg. Ha én is elmondom, ha valamit ő rontott el, akkor ne én legyek a gonosz, ő meg az áldozat.

Kölcsönös bizalom, szavahihetőség, ne mondja le a közös programokat, pláne ne az utolsó pillanatban. Erre volt példa, és nem volt túl kellemes:))

És a végére, ne legyek a lelki szemetese, volt egy ilyen barátnőm és nagyon sokszor szinte minden energiámat elszívta..

2020. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfogadjuk egymást,nem kell megjátszanom magamat előtte,minőségi időt töltünk együtt és kitartunk egymás mellett jóban-rosszban
2020. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy életetek minden egyes pillanatát megosszátok egymással, de a szándékaitok tiszták kell, hogy legyenek. Ez azt jelenti, hogy mindketten valódi arcotokat mutatjátok egymás felé. Ha valami nem egyértelmű, bátran tisztázhatjátok egymással.Igaz barátod kitűnő hallgatóság, észreveszi az életedre kiható napi apró mozzanatokat is. Nem gondolatolvasó, mégis képes megmondani, mikor vagy boldog, szomorú, izgatott, rémült, vagy elkeseredett valami miatt. Ha tudja, hogy számodra valami kellemetlen dolgot tett, próbál változtatni a helyzeten, vagy legalábbis beszél róla.Nem fogja lecsapni a kezedről a fiúdat vagy a lányt, akit szeretsz, nem orozza el előled a lehetőségeket, nem akar a hasonmásod lenni. Nem pletykál rólad, nem ront a hírneveden. Ha szükséges melletted áll, s a lehető legtöbbet igyekszik megtenni érted. A hűség az egyik alapvető jellemvonás, ami általában mindenki számára a barátság alapjául szolgál. A hű barát melletted áll, ha kudarcot vallasz, ha leégsz az alkalmassági vizsgán, vagy ha a szüleid elválnak. Iskolaváltás, költözés ellenére a barátságotok továbbra is szoros marad. Ha barátságról van szó, az elfogadás és a hűség kéz a kézben járó fogalmak. Igaz barátod végigéli veled változásaidat, tudja, hogyan kell kezelni a hülyeségeidet, a gyenge pontjaidat. Türelmes, még ha nagyot is hibázol, megbocsát neked, ha megbántottad. Pontosan úgy kezel téged, ahogyan te szeretnéd, hogy kezeljenek, még akkor is, ha nem hozod a legjobb formád.
2020. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!