Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért bánnak velem sokan úgy,...

Miért bánnak velem sokan úgy, mint egy darab ronggyal?

Figyelt kérdés

999999X ilyen kérdés, tudom, viszont nekem most elegem az összes meglévő ismerősömből.


21 éves, introvertált srác vagyok, és eddig az ÖSSZES (igen, az összes, egytől egyig) ismerősöm elfordult tőlem, vagy teljesen ignorál. Általában akkor keresnek meg, ha nekik kellene valami. (Egyetemre jegyzet, segítség valami számítástechnikai cuccban stb.)


Rengetegszer, de tényleg, baromi sokszor én kezdeményeztem a beszélgetést, rákérdeztem a napjukra, zenéket küldtem nekik, érdeklődtem a hobbijukról / tanulmányaikról / munkájukról, de úgy érzem hogy amúgy rohadtul nem kíváncsiak rám.


Próbáltam már internetes oldalakon ismerkedni, megadott érdeklődési körök alapján, ott pedig csak annyit értem el, hogy maximum egy hétig beszélgettünk, utána teljesen erőltetetté vált az egész beszélgetés és elhalt.


Lányokkal ugyan ez a helyzet, addig jó vagyok amíg segítek valakinek az egyetemi dolgaiban, vagy meghallgatom a panaszáradatát a 66. ex csávójáról, aki mellette más csajokat is dönget, hogy mekkora egy pö*sfej a csávó, utána meg összejön vele ÚJRA, és én ehhez vágjak jópofát. Meg ahhoz, hogy rajtam kívül 6 sráccal beszélget, akik csapják neki a szelet.



2020. júl. 1. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

"Lányokkal ugyan ez a helyzet, addig jó vagyok amíg segítek valakinek az egyetemi dolgaiban, vagy meghallgatom a panaszáradatát a 66. ex csávójáról, aki mellette más csajokat is dönget, hogy mekkora egy pö*sfej a csávó, utána meg összejön vele ÚJRA, és én ehhez vágjak jópofát."


???


Ha meghallgatsz egy lányt, automatikusan le kell szopnia, vagy mi az isten?

2020. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha kötekedni jöttél ide, akkor most menj el a büdös francba, mert rohadtul nincs kedvem a trollokhoz.
2020. júl. 1. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
az egyetemisták számító kis viperák, készülnek a diplomás életükre... ott max jegyzetet tarhálhatsz, nem hiszem hogy ennél mélyebb kapcsolat bárkivel lehetséges lenne. menj normális közegekbe ismerkedni.
2020. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Igen, sajnos tényleg így van.
2020. júl. 1. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Mi trollkodás ebben? Reagálni sem tudsz rá, csak támadni. Kiismerhető vagy ennyiből.
2020. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, átérzem a helyzeted. Sajnos manapság nagyon nehéz normális embereket, barátokat szerezni.

A legnagyobb jóindulattal mondom, hagyd az ilyen embereket. Ne irkálj mindenkire, aki nem veszi a fáradtságot, hogy néha rád írjon, az olyat hagyni kell. Ez azt jelenti, hogy nem kellesz nekik.

2020. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!