Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kifizetnetek haverotok telefon...

Nevenincs6969 kérdése:

Kifizetnetek haverotok telefonjat miutan bevert nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy buli es veletlen leejtettem egyik haverom telefonjat. Betorott a hatso kamerának az üvege, de ezt kint meg nem vettuk eszre. En bementem, leultem mand egyszer csak bejott es bevagott egyet az orromba úgy hogy verzett és meg most felvan dagadva kicsit. Ezek utan fizetnetek? Samsung a71 amit egy hete kapott kb

2020. júl. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%
Az egész telefont biztosan nem. Alapból a javítást fizettem volna, ha nem támad rám, de így biztos nem tenném.
2020. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
29%
Összetörted, tehát a javítást egyértelműen. A reakciójától független, hogy te járt okozták az más lapra tartozik.
2020. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen gy*kér f*ssz*p*hoz hozzá sem szolnék többet, nemhogy elgondolkodnék azon, hogy kifizessem-e neki.


Egyébként véletlen nem Nyíregyházán történt ez a dolog? Mert pont itteni buliba volt egy ilyen jelenet, ahol leesett egy telefon egy kisebb társaságban.

2020. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Igen. De csak miutan feljelentest tettem sulyos testi sertesert. Ugye igy lennenk kvittek. En a telot tortem ossze, tehat fizetek, o meg az orrom szoval o meg ul. :D


Dehogy fizetnek. Neki ez volt a "revans", ezek utan soha tobbet nem allnek vele szoba, nemhogy kifizessem.

2020. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mondd neki, hogy a telefon javítási költségét sajnos orvosra/gyógyszerre költöd.
2020. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
8%
Igen mivel én tettem tönkre. Lehet te is orrbavágtad volna ha ő a béna és összetöri az új telefonod nem?
2020. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
74%
Amit a négyes mond.
2020. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
82%
Akinek ilyen barátai vannak, annak nem is kell ellenség. Az én barátaim olyanok, hogy a telefon sérülésén max nevetnek egyet, majd megiszunk egy üveg sört. Nem is engednék, hogy kifizessem, mivel nem direkt törtem össze, hanem véletlenül. Szerintem új haverokat kéne keresned.
2020. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem fizeted ki, esélyes egy újabb orrba vágás, nem?

A feljelentést mérlegelném.

2020. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Felhelyezném a ánuszába telefont. És közölném vele, hogy ott bíztosan nem lesz szűksége a telefon kamerájára.


Ha kétszer akkora és gyorsabb, jobban is verekszik, akkor nem puszta kézel ütném ki.

2020. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!