Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozásra való alkalmazás,...

Barátkozásra való alkalmazás, oldal, csoport stb.?

Figyelt kérdés
A bumble-t ismerem, de elég kevés felhasználót dob fel a barátkozós részlegén és sajnos a nagy részük budapesti volt (én vidéki vagyok, nem tudnék sokat ingázni és elsősorban személyesen szeretnék találkozni emberekkel). Facebookon kerestem még csoportokat, de a legtöbb inkább idősebbekkel (nyugdíjas korosztály) volt tele és giccses "jó éjszakát" stb. fotókat posztolgattak csak :D Olyan lehetőséget keresnék, ami inkább fiatalabbaknak szól és népszerű annyira, hogy van elég felhasználója, hiszen akkor van értelme.
2020. júl. 5. 21:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam még, hogy esetleg tinderen működhet, ha beírom, hogy barátokat keresek... azért az talán még mindig népszerű és sokan használják.
2020. júl. 5. 21:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Tinderen én is próbálkoztam, nekem egyáltalán nem vált be ilyen téren - néhány érdekesebb beszélgetést kialakult, de aztán leépült az egész legfeljebb pár hét alatt mindig. A probléma gondolom az volt, hogy nem volt egy kézenfekvő közös pont, általában akkor alakul ki barátság(vagy ahhoz hasonló) ha olyasvalamit tudsz csinálni valakivel amit mindketten szerettek, egy teljesen random idegennel a legtöbben nem is szeretik megbeszélni hogy egyáltalán mit szeretnek.

Aztán lehet hogy csak nekem nem volt szerencsém. Mi érdekel, miről szeretnél csacsogni, vagy mit szeretnél csinálni? Ez nagyban leszűkiti a lehetőségeket - plusz mindenképp sanszosabb hogy hasonló érdeklődésű embereket találsz ha, hát, hasonló érdeklődésű közösséget keresel.

2020. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!