Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy lány inkább a fiúkkal barátkozik?

Figyelt kérdés
Nem túl felelőtlen ez?

2020. júl. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem... én anno csak szimplán nem bírtam elviselni a h.lye p.csákat az osztályban, így inkább fiúkkal haverkodtam
2020. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem találom felelőtlennek, én például azért is barátkoztam és még most is barátkozom fiúkkal, mert velük többször jobban el tudtam beszélgetni, mint pár korombeli lánnyal.. Sosem voltam az a magamutogatós, feltűnősködő lány, mint amilyenek a gimis osztályombeli lányok voltak. Persze volt köztük kivétel, de nem olyan sok.

Jobban megtaláltam velük a hangot és ők jobban értékelték a humorom, meg velük tényleg mindenről lehetett beszélni és nem ugyanazokat a köröket futottuk, mint pár lány barátnőmmel. Őket sem szeretném leszólni természetesen, de néha a fiúk jobb beszélgető partnerek voltak.

A másik fontos dolog, amit egyik volt legjobb barátnőmnél tapasztaltam: állandóan versengett velem. Itt gyk-n is olvastam, hogy mondhatni ez gyakori dolog, nos.. a fiúk ilyent nem fognak tenni:)

19/L

2020. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: Én is jobban szeretek fiúkkal barátkozni lányként.Ennek pedig az az oka, mert a fiúkkal sokkal jobban megtalalom a közös hangot, lazább a hangulat, a lanyokon azt érzem, hogy rivaliskent tekintenek rám. Hogy nézek ki, mim van, mim nincs, miért ilyen a hajam stb... Kényesek, kétszínűek, rosszindulatúak, szemedbe jopofiznak de az első adandó alkalommal kibeszelnek stb... Tisztelet a kivételnek! Nem sokkal találkoztam.

A fiúk többsége laza, nem beszél ki stb... Teljesen ellenkező a két nem. Persze van a fiúknál is olyan aki kibeszel stb... De kevesebb arányban. Viszont a fiúknál vigyázni kell, nehogy félreértsék és tulgondoljak a dolgot.

2020. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most fiúkkal barátkozok,bár inkább beszélgetünk,nekik könnyebben elmondok bármit,valahogy nagyobb a bizalom. De most,hogy 1 barátnőm sincs suli végeztével,azért hiányzik egy barátnő,akivel végre tudnék valami ottalvós programot,vagy csak moziba menni,hülyéskedni,mert mégis másabb a két nem,fiúval ez félreérthetőbb (az első 2).
2020. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!