Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kihívó nő létemre...

Szerintetek kihívó nő létemre elküldeni a barátaimnak(fiúk lányok egyaránt) a fürdőruhát magamon amit most rendeltem?

Figyelt kérdés
rendeltem egyet és nem voltam biztos abban, hogy tényleg jól áll-e, ezért megkérdeztem pár ismerősöm. viszont félek, hogy visszaélnek vele vagy valami, persze a strandon sokkal többen fogják látni rajtam, de mégiscsak nem kihívó dolog ez?
2020. júl. 8. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Küldd el, mondok véleményt, bár épp most fognak műteni, úgyhogy lehet csak később.
2020. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha megtetted, akkor már nem mindegy, minek kell neked fürdőruhához közvélemény kutatás? Pont elég, ha neked tetszik.
2020. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz hogy visszaélnek vele akkor minek akarod elküldeni nekik ? De amúgy meg csinálj akkor olyan képet amin az arcod nem látszik , azzal meg aztán sokat érnek ha van egy képük egy arc nélküli fürdőruhás csajról, konkrétan teli van a net akt modell csajok képeivel meg minden hacsak nem vagy valami nagyon híres csaj vagy valami nagyon szép modell akkor kétlem hogy a te képeddel lesz elfoglalva mindenki
2020. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tartom annak, de inkabb attol "tarts", hogy 1-2 haverod mutogatni fogja a tobbi haverjanak :D
2020. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Legalabbis, ha jo csaj vagy.
2020. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell mindenkinek elküldeni, főleg nem fiú haveroknak. Bőven elég, ha elküldöd a két legjobb barátnődnek, meg megkérdezed anyukádat pl., ők nem fognak sem hazudni, sem visszaélni vele.

Egyébként meg ha szerinted jól áll, akkor felesleges közvéleménykutatást tartani. Olyan nagyon amúgy sem érdekel senkit, hogy te egy évben kétszer miben mész le a strandra.

2020. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elég primitív dolog. De ez az én véleményem. Sosem küldözgettem senkinek így, még akkor sem amikor a legmagasabb toppon voltam alakban. Az ember nem azért vesz fürdőruház, hogy másnak hogy tetszik,más bámulja meg miatta hanem hogy önmagának tetszen.
2020. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*fürdőruhát
2020. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Kuld el nekem majd én meg mondom hogy hogy all rajtad. :)
2020. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Lany baratoknak is mero tapintat, ugye. Primitiv, es oncelu, de nagyon.
2020. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!