Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberek, akiknek nem voltak...

Emberek, akiknek nem voltak iskolában barátaitok! Nektek is nagyon nehezen teltek az iskolai napok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Csak az ebédszünet. Mivel nem fizettem be ebédre, ezért alig vártam, hogy végre leteljen az a fél órás szünet. A többi épp mosdóra, büfére volt elég, egyébként meg az órákon a tanár beszélt.
2020. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehezen teltek. Szörnyű volt. Nem mennék vissza a világ minden kincséért sem.
2020. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz volt, főleg a szünetek. Próbáltam elfoglalni magam, a telefonomat nyomkodni, a füzetet lapozgatni, enni, de így is nagyon unalmas volt és nagyon kívülállónak éreztem magam.
2020. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én végzős leszek, de inkább a halál. Remélem, még marad egy kicsit a távoktatás.
2020. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig valami társaság után sunnyodtam kicsit távolról holott tudtam hogy nem kíváncsiak rám csak egyedül lenni sem akartam. Utána meg hallottam hogy kinevetnek ezért. Nehezen viseltem de középiskolába már javult a helyzet kicsit szóval most jobban viselem már
2020. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!