Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy gyerekkorban jóban vagytok valakivel, felnőttkorban pedig teljesen megváltoztok, elkerülitek egymást vagy pedig azon igyekeztek, hogy felvágjatok egymás előtt?

Figyelt kérdés

Mármint értitek, remélem.

Volt egy barátnőm régen, dehát ahogy nőttünk, ő annál jobban kimutatta, hogy valójában milyen ember, de én megmaradtam olyannak amilyen voltam.

Én nem szoktam például olyan ismerősöknek pletykálni a háta mögötz, hogy a fülébe jusson. Én olyan embereknek szoktam elmondani, hogy ő milyen, akik nem ismerik őt.

Engem mindenki jónak ismer, bárki megmondja. Szeret is mindenki. Dehát igyekszem elkerülnj a balhét, mindenkit megesketek, hogyha elmondok egy bizalmas információt, hogy ne adják tovább.

De vigyázok is mindig, hogyha kiderülne, akkor mindig legyen mivel kimagyarázzam magam.

Na de mindegy, nem erről akartam most írni, csakhogy milyen mocskosak egyesek, hogy pletykálnak össze vissza, megse nézik kinek, aztán megtudom.

Veletek történt már hasonló?


2020. júl. 9. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom
Ez nem igaz
Nem foglalkozom másokkal
Ezért nincsenek barátaim
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szóval te azt hiszed azért, mert idegeneknek beszélsz ki valakit, vagy kisujj-esküre mondod el, már különb vagy, mint aki bárkinek pletykál? Ne már! :)
2020. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

*Én olyan embereknek szoktam elmondani, hogy ő milyen, akik nem ismerik őt.


Ennél több nekem nem is kell. Takarítsd ki magadból a mocskot..

2020. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Olyan a világod, amilyet a belsőddel alkotni és látni tudsz. Nagy igazság.
2020. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
A gyerekeket nem a közös érdeklődés hozza össze, hanem a közös lakóhely, a közös ovi, iskola, esetleg az, hogy a szüleik összejárnak. Ahogy az ember felnő, kialakul a személyisége, érdeklődési köre, már másképp választ barátokat, és a régiekkel elválhatnak útjaik, ha nem kötötte össze őket a közegen kívül más.
2020. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!