Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek barátnőmnek a 17....

Mit vegyek barátnőmnek a 17. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Lány vagyok
2020. júl. 11. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a max. ár?
2020. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10000ft
2020. júl. 11. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia😊 szerintem próbálj olyan dolgokat venni neki amiket szeret csak kevés van belőle pl. egy parfüm amit nagyon szeret, körömlakk, krémek ilyesmi. Akár az összes kedvenc kajáját összeállíthatod egy kis csomagba, a közös emlékeidet összeírhatod és egy befőttes üvegbe rakhatod, közös póló, tárgy. Ha tudnál személyleírást adni róla akkor több dolgot is tudok írni.😊 ha nagyon nincs ötleted akkor nézz az internetről, pinterestről stb. Remélem tudtam segíteni.
2020. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha esetleg van egy kedvenc sorozata/filme/ könyve amiért nagyon oda van ehhez nyomtatsz mondjuk bogrere vagy polora egy képet /idézetet. Vagy ha tudod mi a kedvenc színe akkor egy dobozba össze vallogatszhatsz olyan dolgokat amiket szeret és amiből minden ugyan olyan színű.
2020. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan cucca, ami már régi és jó lenne egy új belőle. Pl napszemüveg, ékszer, cipő, kabát stb... Az is jó, ha direktbe megkérdezed, mire van szüksége. Kedvenc kajáját megvenni és együtt elfogyasztani. Elvinni a vidámparkba vagy ahol szeret általában lenni.
2020. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne szülinapjára, de ha meglepetésnek szánod, akkor vehetsz neki akár mozijegyet/könyvutalványt/olyan kaját, amit szeret/ha szereti a kávét, akkor valamilyen finom kávékülönlegességet (ha pedig inkább a teát szereti, akkor egy finom teát). :)

Remélem, tudtam segíteni!

2020. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem készíts neki valami szépet pl. Nyomtass ki pár közös képet és ragaszd rá egy szép lapra őket (értelem szerűen nem A4-es méretbe nyomtattasd ki a képeket!) vagy rajzol neki valami szépet vagy csak vegyél egy olyan kép keretet amibe több képet is tudsz tenni és rakd bele a képeket!
2020. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!