Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normálisak?????

Normálisak?????

Figyelt kérdés
Elvitt a barátnőm sutogetni.Nagyon messze laknak tőlünk elvitték autóval.A férje berúgott,a barátnőm már mérges volt rá ,éhes volt mindenki de nem jött a kajaval hanem még megállt inni valahol.Amikor megjött már ment a balhé,hogy hol volt ... Persze alig állt a lábán a csávó .Csak vihogott össze vissza...Aztán a veszekedés lett és a pali mindent elkezdett kidobalni,autóval neki ment a háznak a kertnek,nekünk is.....És a vilagvegerol taxival kellett hazahozzam a gyerekem annyira elfajult a balhé.....Meg rám haragszik a barátnőm ,hogy eljöttem de a gyerekem sírt,és én erre kíváncsi nem vagyok.Most 15000 Ft került és nem is ettünk...... Mellette a gyerekem fel órát sírt annyira megilyedt a pali kirohanásatol.....Annyit mondtam neki inkább váljon el ,mert ez nem normális élet.Meg O van megsertodve ezek után....
2020. júl. 12. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az sem normális, hogy ilyen emberre egy percet is szánsz. Én kizárnám az életemből, mert se a férfi nem normális, se az a nő, aki eltűri.
2020. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyennek ismerem őket,nem is gondoltam volna ,hogy piasan ilyen a pali...Pedig ismerem őket pár éve de még nem is hallottam róla ,hogy ilyenek csinál.Allitolag azért akadt ki mert a barátnőm csesztette amit mi nem hallottunk,de hát én is csesztetnem ha bepialna ennyire...És bár nézhette volna ,hogy ott vagyunk..
2020. júl. 12. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról...
2020. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A barátnőm rendes nő,nem iszik meg segítőkész.A férjét párszor láttam eddig...Nem gondoltam ,hogy ilyen.Elvileg azért sértődött meg ,hogy eljottunk,mert elhozott volna haza minket.Csak mi nem vártunk tovább mert nekem ez már sok volt.
2020. júl. 12. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Oké. Bocsánat! Sajnálom, hogy így sült el. Igazad van, hogy eljöttetek. Nem normális az ilyen, de legalább már ezt is tudod, és nem mész többször.
2020. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Többször nem.Csak neki szeretnék segíteni ,hogy inkább lépjen le.En is azért váltam el mert sokat ivott az exem.Pedig o még nem volt agresszív sem.
2020. júl. 12. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked ebben a helyzetben a 15 ezer Ft, és a kajanélküliség volt a legnagyobb problémád?
2020. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7+ Annyira világvége nem lehetett ha a hely, ha csak 15 ezer volt a taxid.
2020. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez is.Nem így beszéltük meg hanem ,hogy ott maradunk estig és haza is hoznak.Igen mert egyedül nevelem a gyerekem és nagykiadas ez.A másik ,hogy már elmondtam a barátnőmnek ,hogy látta ,hogy sírt a lányom.Nem értette mi történik.
2020. júl. 12. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Abszurd helyzet, hogy még ő van rád megsértődve... Minimum hogy bocsánatot kellene kérnie tőled, nemhogy még neki álljon feljebb. Teljes mértékben megértelek,igazad volt hogy eljöttetek. Ne emészd magad amiatt hogy ő meg van sértődve, hiszen te is tudod a szíved mélyén hogy ez egyáltalán nem jogos a részéről.
2020. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!