Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan barátod, aki idősebb...

Van olyan barátod, aki idősebb nálad?

Figyelt kérdés

Itt nem 3-4 év különbségre, hanem inkább 20-30-40 évre gondolok. Akitől sokat tanulsz. Ha kell a barátod, ha kell néha olyan, mintha a szülőd lenne.


Nekem van, és roppant jól kijövünk.



2020. júl. 13. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a párom.
2020. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, 72 éves a Gizi barátnőm. Idősek otthonában dolgoztam, ott ismertem meg, nagyon jó gondolkozású, humoros, fiatalos felfogású "csaj" 😁 nyilván több mindent megélt mint én, de nagyon jó különleges, egyenértékű barátság alakult ki köztünk.
2020. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legidősebb ember, akit a barátomnak tekintek 64 éves. A magántanárom volt éveken át és nagyon jó barátság alakult ki közöttünk. Nem csak azt tanultam meg tőle nagyon jól, amiatt eleve hozzámentem, hanem sok minden mást is az életről.

21/L

2020. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van szüleim korú jó ismerősöm, akivel szoktam beszélgetni, illetve informatikai dolgokban szokta a segítségemet kérni. A barát kifejezést kevesekre használom.
2020. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, a baráti társaságomban mindenki közel egykorú (29-35 közöttiek).
2020. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagyon közeli barátomnak talán nem mondanám, de megőriztem a jó viszonyt egy 40+os osztálytársnőmmel a második OKJ-s képzésemről. Neten rendszeresen adunk helyzetjelentést egymásról, találkozni viszont sajnos már nagyon nehézkes, mert hát nem vagyunk éppenséggel szomszédok :/


26/F

2020. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. 16 évesen ismertem meg, ő akkor volt 32. Sokat tanultam tőle, neki meg jól esett egy teljesen új látásmódot hallania tőlem. :)
2020. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!