Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tudok még kialakít...

Szerintetek tudok még kialakítani barátságot, amíg tart ez?

Figyelt kérdés

Van most itt a városban egy ilyen diák munka szerű dolog.

Ma volt az első nap. Nekem sajnos nem volt egyszerű, főleg így nagyon introveltáltként. Gyakorlatilag amikor mondták, hogy párok lesznek, hirtelen nem is tudtam mi legyen.

És igen, engem nem is választott senki (érthető is, hisz nem ismernek), egy random emberrel kerültem össze, de ahogy elindult az egész, szét is mentünk, ő odacsapódott másokhoz, én meg "elvoltam" egyedül. Gyakorlatilag

az egész napom csendes munkavégzéssel ment el.

Nem szeretném, hogy ez így maradjon. Van még esélyem bevágódni egy csoportnál, vagy már b..hatom, mert kialakultak?

Nekem ez az odamegyek, mondok valamit nem nagyon megy, mert nem ismerem még én sem őket, és nem tudnék mit mondani. Szóval hiába agyalok, mindig arra jutok, hogy ez most így is fog eltelni, ahogy ma volt.

Szerintetek is bukott ügy?


2020. júl. 13. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez milyen munka amúgy? És ha ennyire introvertált vagy, akkor mégis miért kívánod a csoportot? Nem értem. Biztos, hogy introvertált vagy, és nem csak valami alacsony beszéd és szociális kézségű fiatal? Ez utóbbi nagyon gyakori a mostani interneten és videójátékokon felnőtt generációnál, és nem egyenlő az introvertsággal.
2020. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok folyamatosan alakulnak, persze, hogy nem veszett ügy.

Mi lett azóta?! Megoldódott?

2020. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!