Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne "kizökkenteni"...

Hogyan lehetne "kizökkenteni" a barátnőmet a depresszióból?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel óvodás korom óta nagyon jó barátok vagyunk. Nem vagyok belé szerelmes (!), ez csak és kizárólag fiú-lány barátság. Szeretem őt, de nem szerelemmel. Na mindegy.

Összeveszett az exével, és az exe kirakta róla a meztelen képeket, meg elküldte mindenkinek azt a videót, amin szexelnek. (Tudom, lehetett volna okosabb is, meg én se értem, miért kell felvenni azt, hogy szexelnek, lendüljünk túl a dolgon.) Azóta teljesen kivan, kap sértő üzeneteket ismeretlenektől. Amikor én ráírok, akkor csak egy szavas válaszokat ír, stb. Kedvetlen, ha felhívom, akkor csak sír. Nem akar jönni sehova, hiába hívom, mert "fél" az emberektől.

3 hete (kb.) volt ez az egész, azóta ilyen. Hogyan lehetne segíteni neki? Vagy mivel? Ha ez számít: én 16 vagyok, ő 17 1 hónap múlva.


2020. júl. 13. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Akkor szépen kisérd el a rendőrségre.
2020. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hét nem elég ahhoz hogy valaki túl tegye magát egy ilyen borzalmas dolgon, talán 2 hónap. Amit te megtehetsz az az hogy tudatod vele hogy ott vagy neki, számíthat rád és nem ítéled el a történtek miatt. Ha nem mer elmenni otthonról esetleg látogasd meg és csináljatok együtt valamit nála, próbáld elterelni a figyelmét, és légy türelmes vele.
2020. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj leirom részletesen próbálj minnel több időt vele tölteni csináljatok közös programokat az exet meg el kell intézni ez szánalmas de nagyon csóri csaj én is sajnálom de ő is hulye volt de lényeg támogasd!
2020. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!