Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet, hogy csak...

Szerintetek lehet, hogy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, akivel nagyon sokat beszélünk, napi szinten, mindig ő ír vmi újat, ha épp "kihalt" lenne a beszélgetés. Korábban volt párkapcsolatom, ezt tudta, és ezalatt is ennyit beszéltünk. Már szakítottam a korábbi párommal, ezt is tudja. Találkozni is szeretne, hogy elmenjünk vhova, ilyesmi. Én viszont mindenképpen csak barátként tekintek rá, egyáltalán nem tetszik sem külsőre, sem belsőre nem ilyen párt képzelek el magamnak. A találkozás előtt jelezzem neki, hogy én csak barátként szeretnék max. találkozni, vagy elég akkor, ha esetleg közeledni próbálna? Attól tartok, ha közlöm vele, hogy csak barátok maradhatunk, akkor felháborodik, hogy ő amúgy sem gondolt másra... de hamis reményeket sem szeretnék benne kelteni, ha mégis többre gondolna. (Én vagyok a lány)
2020. júl. 14. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ejjj, ez szívás.
2020. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha korábban nem akart (barátilag) találkozni, csak most hirtelen, hogy szingli lettél, így elég nagy az esélye, hogy nem csak baráti találkozót szeretne.
2020. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyaebben a dilemmában vagyok csak idősebb nőként. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha te egyenesen közlöd a legelején, h szívesen veszed a társaságád de semmi többet nem akarsz, ők erre rábólintanak. Azt mondják: persze, én sem akarok semmit. Valójában akarnak, és reménykednek, hogy idővel ráharapsz a csalira. Egy pasi sosem véletlenül keresi egy nő társaságát, hanem azért, mert akar tőle valamit.
2020. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elore szolnek, es nem erdekelne, ha ugy tesz, mint akinel mas szoba se johetne.
2020. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy akar ez csak barát lenni:D
2020. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!