Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy építsem vissze egy...

Hogy építsem vissze egy minimálisan a baráti társaságomat, akik helyben vannak?17l

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy volt pár barátom általánosban, akikkel egy településen lakunk. Aztán középiskola a kezdetével elkezdett megszakadni. Észrevettem még nyolcadik utáni nyáron, hogy csak én keresem őket, így úgy döntöttem, hogy várom, amíg ők tesznek lépést. Hát ez nem történt meg. Egy valakivel maradtam rendszeres kapcsolatban, de vele is csak azért, mert egy vonaton utazunk haza suliidőbe, egyébként meg nem beszélünk. És nekem igazából nem igazán hiányzik a sok régi barát, csak egy minimasan, és nem arról van szó, hogy középiskolában nincsenek barátaim. De egyszerűen unatkozok nyáron. A mostani barátaimmal szinte lehetetlenség talit összehozni, mert kollégisták vagyunk, nehéz időpontot összehozni a különböző programok miatt, igazodni kell mindenki tömegközlekedéséhez... Szóval jó lenne, ha az általános iskolás barátaimmal, ha nem is úgy mint régen, de haveri szinten ellennénk és néha összefutnánk.


Hogy oldjam meg ezt?



2020. júl. 17. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy, nem fogod tudni rájuk erőszakolni magad. Ha nem akarnak találkozni, mert nekik nyilván van kivel, akkor nem fognak.
2020. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!