Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha már nem birom...

Mit tegyek, ha már nem birom tovább, hogy soha sehova nem tudok beilleszkedni? Mi a fészkes fene bajom van?

Figyelt kérdés

3 általánosba jártam eddig, és most egy közepsuliba, tehát 4 iskolába jártam eddig. Óvodába se tudtam beilleszkedni, emlékszem, mindig könyörögtem a gyerekeknek, hogy legyenek a barátaim. Óvodába is ez volt, hogy nem akartak játszani velem. És ez az iskolában sincs másképp. Nincs egy konkrét baráti kör, ahova tartozhatnák. Nincs egy olyan ember, akit a barátomnak mondhatnék. Mikor tavaly középsulis lettem, megfogadtam, hogy más lesz. Amikor tavaly középiskolás lettem, megfogadtam, hogy elkezdek javítani az önbizalmamon. Mentem ide-oda, elkezdtem sportolni, tényleg volt önbizalmam. Össze is szedtem 2 barátot, akik egymás után 2x is elhívtak magukhoz "bandázni". Nagyon örültem magamnak, hogy van 2 barátom, akikkel be tudtam ülni fagyizni. Aztán ez a kapcsolat megbomlott nem tudom minek a hatására. Vigyáztam direkt, hogy ne tűnjek túl tapadósnak pedig.

Aztán jóba lettem megint két lánnyal, akikkel szintén csak pár hétig tudtam kapcsolatot fent tartani.

Március 13 óta nincs iskola, március 13 óta egy osztálytársammal se beszéltem, csak akkor írtak rám, amikor valami kellett.


2020. júl. 17. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember felszínes. Talán te nem vagy az, így nem tudnak veled mit kezdeni. Én is más vagyok, mint az átlag. Majd fog az utadba akadni olyan ember, aki szívesen lesz a barátod. Addig pedig építsd, fejleszd magad. Sportolj. Olvass. Tanulj. Saját magad miatt. És szeresd magad. Ha te nem szereted saját magad, hogy várod ezt másvalakitől? :) Fel a fejjel. Biztosan értékes ember vagy, mindenkibe van érték.
2020. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy esetleg egy másik országba, de minimum városba kell költöznöd, hogy megtaláld a helyed. Nem feltétlenül benned van hiba, csak rossz helyen tartózkodsz.
2020. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!