Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a ,,haverom ''...

Mit tegyek ha a ,,haverom '' Sni-s (sajátos nevelési igényű pl nem tud normálisan írni nagyon buta hülyeségeket beszél mindenkinek stb) és nagyon lehúz engem az osztály népszerűségében és nagyon gáz vele mutatkozni vagy barátkozni mit csináljak?

Figyelt kérdés

#barát #ciki #SNI #,, barát''
2020. júl. 17. 17:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Tinipicsa vagy úgy érzem és ha ez kurvára pofáraesés akkor hagyd békén az embereket és süllyedj el magadba
2020. júl. 17. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevezd a haverodnak, baratrol igy nem beszelunk. A kissebbsegi komplexusoddal kezdj valamit. Na meg tanulj meg lemenni kutyaba es akkor nyalhatod azoknak a talpat akik most leneznek
2020. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? 12?
2020. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leirom az en storym. Nekem is volt SNIS haverom, konkretan legjobb baratok voltunk suliba. O se volt nepszeru es butanak tartottak na meg paran utaltak is. Na es? Velem jofej volt es pont nem erdekelt, h ki mit gondol ilyen teren.
2020. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én is SNI-s vagyok. A helyesírásommal már probléma nagyon nincsen, de értelmezni dolgokat nekem is nehezen megy. Ismerek pár embert, akik nálam sokkal jobban küszködnek, és volt egy srác, aki kissé idegesítő volt tényleg. De nem azért mert SNI-s , hanem a jelleme, a kétszínűsége miatt. Valamint, még abba sem fektetett energiát, hogy fejlessze magát, hogy jobban beleilleszkedjen a közösségbe.

Szóval azt tudom mondani, hogy először is légy vele türelmes,és segíts neki, ha ténylegesen a haverodnak gondolod.

Amúgy nem értem, hogy miért olyan fontos az, hogy népszerű legyél. Olyan emberekkel barátkozzál, akikkel szeretsz lenni és kész. Nem kell megfelelned másoknak, csak légy önmagad.

Nincs sok értelme hamis "népszerű" barátokat keresned, akik csak a népszerűség miatt vannak veled, mert akkor egy idő után csak egyedül maradsz.

2020. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ezek után a barátodnak nevezed? Lol
2020. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!