Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy az Aspergeres...

Az igaz, hogy az Aspergeres emberek őszintébbek mint a neurotipikusak?

Figyelt kérdés

A neurotipikusaknak mintha mindig lenne egy rejtett szándékuk a mondandójuk mögött, míg az Aspergeresek szerintem egész egyenesek, őszinték.


Mi a véleményetek erről?


2020. júl. 18. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igaz.
2020. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen, vannak olyan kutatások, amelyek szerint az Aspergeresek képtelenek a mondandójuk csomagolására. Ezt -személyes megfigyelés következik- több Aspergeres ismerősöm maga is alátámasztja.
2020. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
67%

Igen, én is így vagyok vele és egy csomóan utálnak. Főleg olyan emberek, akik először hirdetik, hogy ők díjazzák az őszinteséget. Aztán találkoznak velem :D

(egyébként mielőtt bárki belekötne, sohasem vagyok bunkó és nem szólok bele abba, amihez nem értek, amihez értek, abba is csak ha megkérnek rá - de így is megsértődik az emberek nagy része).

2020. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Aspi-, autizmusra gyakori ez.
2020. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!