Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angoloknak miért ilyen...

Az angoloknak miért ilyen fontos, hogy ékesszólóan kommunikáld az információt?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak a lényegre koncentrálni, ha nem tálalod a mondandód úgy, mint egy politikus, vagy bemondó akkor figyelembe sem veszik? Ennyire felszínes társadalom lenne az angol?
2020. júl. 23. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Fennhordják az orrukat és rettenetesen lenéznek mindenkit saját magukon kívül. Persze szemtől szembe megy az udvariaskodás. Mielőtt kapnám a savat, sajnos több angollal volt kapcsolatom, mint amit valaha akartam volna...
2020. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%

Az angol az egyik legképmutatóbb féreg népség. Igazi belterjes banda.

Úgy van ahogy az #1-es írja.

2020. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Arra gondolsz, hogy nem ertik a magyar akcentusod es hianyos baszott rossz nyelvtudasod? Ne nyomasszon, ezek miatt lett Brexit.
2020. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3


Nem ezek miatt lett a Brexit, hanem mert még ilyen intoleráns, kivagyi népet nem b..tt az Isten. Egy raktárosnak vagy takarítónak nem kell úgy beszélnie mint a királynőnek.


Mellesleg irodán dolgozok, de ott is ugyanaz. Képtelenek a lényegre koncentrálni, lényegretörően kommunikálni, fossák a szót miközben semmit érdemlegeset nem mondanak. És ezt úgy mondom, hogy az angolom perfekt, csak nem szeretek szónokolni.

2020. júl. 23. 21:30
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
nekem nem volt még ilyen tapasztalatom
2020. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
"Egy raktárosnak vagy takarítónak nem kell úgy beszélnie mint a királynőnek." azt vágod hogy elég nagy itt a munkásosztály? és ők nem épp az ékes beszédükről híresek. és mégis el tudják intézni a mindennapjaikat, hivatalos ügyeiket. én is beszéltem elég sok hivatalos üggyel kapcsolatban mindenféle emberrel, és láss csodát tökéletesen megértettük egymást, telefonon keresztül is. és mind udvarias volt velem.
2020. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5


Hol élsz? Találkoztál már angollal?

2020. júl. 23. 21:35
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
3, te csak maradj nyugodtan az angolokkal, igazi kánaán lesz ott brexit után :D majd rátok rohad minden, mert a rossz magyar/lengyel akcentus miatt majd szedhetik az arisztokrata britek a krumplit meg az almát :DDDD
2020. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
7 hallod, együtt élek eggyel. és angol szülei vannak. sőt, már jó ideje angolok között élek és angolokkal dolgozom. ANGLIÁBAN. durva, mi?
2020. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
amúgy nem értem miért van lepontozva 3. hihetetlen hogy mennyien jönnek ki fiatalok is(!!) nulla nyelvtudással. és csodálkoznak hogy max takarítói állást kapnak. találkoztam egy huszonpár éves csajjal, semmi nyelvtudással kijött, 8 hónap alatt nem szedett össze semmit, costában takarított asztalokat, mert egy rendelést se tudott felvenni. nem is értem. meg ugye vannak a 40-es 50-es emberek, akik még oroszul tanultak, szintén nulla nyelvtudással jöttek ki, megtanulták, de a legrosszabb kiejtéssel és nyelvtannal beszélnek. na ők se lesznek CEO-k.
2020. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!