Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most? (Bővebben...

Mit csináljak most? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A minap összeveszett velem a legjobb barátom, azt mondta hagyjam őt mostmár, igazából a problémáját se értettem. Nem szeretne beszélni velem. Ő az első igazi barátom, ő a legfontosabb nekem, és nagyon sokszor hangoztatom is. Tényleg mindent tudunk egymásról, és folyton segítettünk a másiknak. Már nagyon régóta jóban vagyunk, csak elköltöztek, de ez se rontott semmit. Mindig én mentem újra összeszedni a kapcsolatunkat, de ezúttal megmondtam neki, hogy adok egy hetet, ha addig nem ír tudom, hogy nem számítok neki. Viszont rettenetesen félek, hogy elveszítem, még ha sokszor meg is bánt nagyon szeretem.

2020. júl. 24. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Min vesztetek össze?
2020. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy mi volt a problémája, úgy tudnánk segíteni.
2020. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy azt se tudjuk,hogy min vesztetek össze,nem tudunk segíteni.
2020. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Különösebb vita nem történt, féltékeny lett az egyik barátomra, előfordult már többször is ilyen, de most sokkal másabb volt, és mintha komolyan gondolná, hogy nem szeretne velem többet beszélni.
2020. júl. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!