Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szval 6 honapja mar parkapcsol...

Szval 6 honapja mar parkapcsolatom lett kozben egy regi osztalytarsammal pont egy kepzesre kerultunk 8 eve ismerjuk egymast de nekem mar nincs kedvem vele barizni legtobb idot baratommal toltom plusz nemis tudunk mirol abaratnommel dumalniMit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs tema mar nemis irtam neki plusz hulyesegek miatt megharagszik es gyerekesen viselkedik es ja 😂🐥
2020. júl. 24. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk írd le úgy a kérdést, hogy az átlagember is megértse...
2020. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Mit nem értesz #1-es? A kérdező birkákat tart, de a birkák jobban beszélnek magyarul, mint ő, ezért nincs kedve barizni....
2020. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"hulyesegek miatt megharagszik es gyerekesen viselkedik es ja"


Te meg írni nem tudsz és ugyan olyan gyerekes vagy.

2020. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fuuuu mit kotottok bele...kiraktam egy kerdest
2020. júl. 24. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?
2020. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, ez összefüggéstelen szavak egymás mellé okádása.
2020. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem kötöttem bele, de tényleg nem lehet érteni, mit akarsz. Így ne számíts normális válaszra, mert nem tudjuk, mi a kérdés.
2020. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nincs kedvem vele barizni" "es gyerekesen viselkedik es ja 😂🐥" Kérdező te is gyerekes vagy.

A kérdésedre is válaszolnék. Ne ténmgy semmit. Ha nem élvezed a társaságát ne "barizz" vele. Csak azért mert 8 év alatt nagyot változatnak az emberek érdeklődése. Nincs ebben semmi. Ez nem azt jelenti hogy rosszban kell lenni, egyszerűen csak nem lehet mindenkiből a legjobb barát.

2020. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Plusz lehet higy ő is ugyanezt gondolja rólad.
2020. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést szépen ide hánytad . Nem is baj . 10 évesen előfordul hogy az ember rosszul fogalmaz .
2020. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!