Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mondható fiú-lány barátságn...

Ez mondható fiú-lány barátságnak vagyesetleg több is, mint az?

Figyelt kérdés

-a srác mindig mellém ül suliban, szinte minden órán

-szünetekben, órák előtt és után is odajön hozzám beszélgetni

-ha nem tesizek, neki pedig tesiznie kéne akkor is kiül hozzám beszélgetni

-az osztály mindig együtt említ minket

-mindig figyeli és megkérdezi hogy hogyan sikerültek a dolgozataim

-elismeri a munkámat, megdicsér, azt mondta örülne szülőként ha hozzám hasonló gyereke lenne, mindig kitart mellettem, szokta hangoztatni hogy tuti benne hogy sikerem lesz egy egy meccsen

-egyszer szomorú voltam, mert beszóltak a kinézetemre, de ő azt mondta hagyjam, ne foglalkozzak vele, később kis történetben utalt rá hogy szép vagyok

-mikor nem vagyok suliban kérdezi hogy mikor jövök, ha ő nincs, én küldöm neki a házit

-sokat nevetünk együtt, mikor szomorú voltam, vagy bántottak mindig megvigasztalt

-az osztálytársaimat kérdezte hogy mi rólam a véleményük



18/L



2020. júl. 25. 15:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Lájkolja a sportorendezvényes videóimat a Youtubeon
2020. júl. 25. 15:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beléd van zúgva.
2020. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki, kedvel, szeret veled lenni, bejössz neki stb. 😀

De gondolom veled is ugyanez a helyzet, hiszen sokat vagytok együtt, azt írod hogy együtt emlegetnek titeket, tehát biztos hogy sok időt töltötök egymás társaságában.

Azaz neked is bejön, akkor mire vártok? ☺️

2020. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
És még a nők érnek előbb...
2020. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel tetszel neki, azért sok olyan dolgot említesz, ami erre utal. Te hogy viszonyulsz ehhez, nem tisztáztátok még, hogy mi a helyzet?


- ott amúgy egy pillanatra megállt bennem az ütő, mikor azt írtad, hogy " örülne szülőként ha hozzám hasonló gyereke lenne" :o -

2020. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló barátom volt, még többel is (pl csomószor megöleltük egymást, az ofőnk össze akart minket adni stb.) de mind a ketten kifejezetten tisztában voltunk vele, hogy nem vonzódunk a másikhoz, nem vagyunk szerelmesek a másikba.

Neki voltak barátnői is közben.



Úgyhogy ennyiből nem lehet ezt kerek/perec megmondani, ezt neked kell tudni eldönteni, hogy úgy néz-e rád mint barátra, vagy mint barátnőre.

2020. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!