Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem keres a legjobb barátnőm/m...

Nem keres a legjobb barátnőm/munka társam.Ha szomorú vagyok,megsem kérdezi hogy vagyok,pedig lássa rajtam.Itt a vége? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve ismerem,már az elején meglepően megosztottunk egymással mindent,amúgy mind a ketten zárkózottak vagyunk idegenekkel..


Neki is van családja,nekem is van,sokszor hívtam hogy vigyük le a gyerekeket a parkba,vagy jöjjenek el hozzánk,vagy üljünk be valahova ketten,vagy hasonló dolgok,de mindig volt valami kifogása.

Volt olyan is hogy rossz passzban voltam,látta rajtam és megsem kérdezte hogy mi a baj,egy másik munkatársam jött oda hozzám beszélgetni.. Itt lakik tőlem 10 percre.. Kicsit kellemetlen vele dolgozni,és rosszul esik hogy ennyire lódít rám..

Ha problémája van,oda megyek megkérdezem hogy miben tudok segíteni, vagy beszéljünk, de mindig a válasz az,hogy semmi..

de a lelkem mélyén úgy érzem,le kell zárnom ezt a barátságot,hogy új barátokat szerezzek majd a jövőben.. de nem tudom helyes e ez az érzés,gondolat. Előre is thx



#barátság #Szeretet, #Nem keres a legjobb barátnőm #Vége a barátságnak #Nem tudom mi a helyes #Munka társ,barátság
2020. júl. 26. 01:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamit kihagytál a történetből, az első mondat szerint mindent megosztottatok; utána hosszasan elemezted, hogy semmi közötök egymáshoz.
2020. júl. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Hàt talán inkább menne egy csajos estére, mintsem a gyerekeket pesztrálgassa. Foglalkozik vele eleget amúgy is, egy kis lazulás meg nem árt. Nem rosszból, de nem vagy ilyen vér-mami? Hogy “gyerek-gyerek-gyerek-bocsmitmondtál-gyerek-gyerek”?
2020. júl. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Írtam hogy elhívtam többször,hogy igyunk meg valamit,vagy nézzünk filmet nálam,vagy gyérünk moziba :) de mindig jött kifogással..

Igen,így volt.. Tavaly október vége felé 2 hónapra áthelyeztek egy másik részlegre,ő a 2 hónap alatt 2x jött oda hozzám a munka helyen.. Én majdnem minden nap oda mentem hozzá,érdeklődtem felőle.. Ezt el is mondtam neki,hogy rosszul esett,és azt mondta hogy nehéz időszakai voltak neki,megértem...

2020. júl. 26. 02:14
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát és akkor mi a kérdés...?!
2020. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A kérdés az,hogy helyes e a gondolat /érzés ,hogy elengedjem?

Sokszor volt már olyan,hogy írtam neki messengeren "látta " és nem írt vissza.. Tegnap írtam neki,hogy ha meggondolja magát, vagy ráér,akkor beülhetnénk valahova,látta és nem ír. Pedig nagyon szerettem régen,és sokat tanítottunk egymásnak..

2020. júl. 26. 02:36
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen. Barátságok jönnek-mennek.
2020. júl. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy erzed nem vagy boldog ebben a baratsagban, annak ellenere hogy te mindent megtettel annak erdekeben hogy mukodjon, akkor inkabb hagyd menni. Szerencsere megvalogathatjuk az embereket az eletunkben, de van hogy akaratunk ellenere tortennek a dolgok. Es sajnos igaza van az elozo hozzaszolonak , barátságok jonnek mennek ,de az ember igyekszik karbantartani es helyrehozni a dolgokat. Még egy utolso eselyt adnek a dolognak olyan teren, hogy elmondanám neki hogy ez van igy erzek, es az o reakcioja alapjan dontenek. Ha nem latsz benne akaratot vagy motivaciot arra hogy esetleg valtoztasson a viselkedesen ,vagy kompromisszum nem hajlando viselkedest tapasztalsz, akkor hagyd hadd menjen.
2020. júl. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te gondolod, hogy legjobb barátok vagytok/voltatok. Ő láthatólag nem akar szorosabb barátságot veled, nem keres, nem válaszol, nem mentek közös programokra. Engedd el, mert ő nem legjobb barátként gondol rád.
2020. júl. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ha nem írtad volna a gyerekeket, simán 15 éves kis "depressziós" tininek néztelek volna. Azt sem értem, hogy 2 éve ismert ember hogy lehet a legjobb barátnőd?
2020. júl. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ő nem a legjobb barátnőd, csak te tartod annak.
2020. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!