Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Van a legjobb barátnőm akivel amikor rendesen suli volt akkor találkozgattunk es minden nap beszéltünk. Aztán a karanténban kicsit kevesebbet mert ugye egy idő után már csak azt tudtuk megbeszélni hogy kinek mennyi wc papírja van még.

Viccet félre téve.

Egy kicsit tenyleg kevesebbett beszéltünk de nem volt az hogy nem beszeltünk legalabb 2 naponta. Aztán eljött a nyár. A baratnőm kajakozik és heti 6 edzése van egy egy átlagos héten. Aztan nyáron meg napi 2.

Edzésén neki van egy nagyon jó barátja aki legalább olyan jó baratnője mint én. És mivel ennyi edzése van ezért sokkal kevesebbet beszelünk így. És kezdem azt érezni hogy az edzőtarsa jobb baratja mint én.

Beszeltem vele erről. Azt mondta hogy neki a nyár az edzésről szól. Ezt teljesen megértem, hisz a barátnőm. De aztán az olyan fura hogy az edzőtársa insta kepei alá szokott ❤💓💖szíveket rakni de én nem nagyon kaptam még ilyet. (Nem instára gondolok mert en max. storyt szoktam kirakni) .

Majusban volt a 14 szülinapja és délutan edzésére ment aztán eggyütt töltöttük a szülinapja maradék részét. (2-4ig volt edzése. Elötte még az online órakon ültünk) .

Jővőre megyünk 8.ba. és akkor jön a kerdes hogy milyen suliba menjünk. Mind a ketten kitünök lettünk. Szóval siman mehetünk akár jó gimibe ha a felvételink jól sikerül. De az a baj hogy amikor felhozom akkor úgy tereli a temát. Mert szerintem az edzőtarsavala akar egy gimibe menni😓. (Ez onnan veszem hogy már elhintett valami ilyesmit még februárban) De én nagyon nagyon szeretnék vele egy gimibe menni , mert nagyon szeretem őt meg az egész személyisegét. És az a baj hogy szerintem teljesen szét válnank ha nem egy gimibe mennénk. 😖

Ti mit tennétek, Kérdezgessem még, Gyözzem meg, Vagy csak ha már meglesznek a pontok?, Vagy mit tegyek?



2020. júl. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mert szerintem az edzőtarsavala akar egy gimibe menni"


Nem biztos. Lehet, hogy még nem tudja, mi lesz, vagy van elképzelésük

a szüleivel, és még képlékeny.


Mégis hogy képzeled, hogy szempont lehet, hogya barátom, barátnőm is ugyanabba az iskolába megy?!

Ha megtörténik (könnyen lehet, hiszen vannak körzetes középiskolák is), de nem törvényszerű.


A jövője, a saját jövőjére vonatkozó elképzelés a szempont, hogy milyen pályára készül, nem pedig az, hogy a barátnője melyik középiskolában akar majd tanulni.


Ha sportol, az is lehet, hogy valamelyik sportszakra akarnak jelentkezni,

vagy a szülőknek és neki az edző, a sportegyesület javasolja,

hogy melyikbe menjenek.


Butaság a szempontod.


A gyerekkori, általános iskolai barátságok ritkán maradnak meg.

Attól függ, hogy milyen mély, szoros, testvéri a barátság.

A középiskolában úgy barátságok szövődnek, nos, azok általában lehetnek életre szólóak is.


Nem jól gondolkozol.

Az embernek lehet 2-3 "legjobb" barátja is, vegyesen fiú és lány is.

Még nem vagy tapasztalt. Féltékeny vagy. Ezt le kell győznöd.

Ne követelőzz. Örülj azoknak az óráknak, amiket együtt töltötök.

Egyre kevesebb időtök lesz egymásra, mert akár el is kanyarodhat egymástól az életetek.

Ez nem baj. Az élet ilyen.

Ne haragudj meg rá, vedd ezt természetesnek.

Amúgy minél több tapasztalatot, élményt szerez az ember,

annál több a mondanivalója annak, akivel ritkábban találkozik,

viszont tartalmas az a találkozó.


Én már évente kétszer-háromszor tudok csak találkozni a legjobb

gyerekkori, kamaszkori, egyetemi és munkahelyi barátaimmal.

Mindegyik külön baráti kör. Az kb. 2-25 ilyen-olyan találkozó évente.

Sosem unatkozom, és mindegyik találkozó inspirál minket a következőre.

2020. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ti már most külön utakon jártok.
2020. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már egyetemista vagyok, a legjobb barátnőmet általános suliban ismertem meg, külön gimibe mentünk másik városban, egyetemre is külön mentünk külön városba, és még mindig legjobb barátnők vagyunk. Az igaz barátságokat ez nem szakítja szét, volt hogy több hétig, több hónapig nem tudtunk találkozni, de ettől nem változik semmi. Más barátai is lehetnek a barátnődnek. Szerintem nem lehet kisajátítani egy embert, hogy csak veled lehet jóban, még akkor se, ha a legjobb barátnőd. 20/L
2020. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szőlőcukros_petraaa válasza:
Szia, én értem hogy félsz, hoyg átveszik a helyed, nekem is volt egy ilyen időszakom, és azt is elhiszem hogy nem tudod elképzelni nélküle a kozépsulit, de az én véleményem szerint pont itt derülne ki hogy mennyire is szeret-e a hogy mennyire vagy neki fontos. Hogy mennyire keresne téged a napokban. Hidd el hogy ott is lesznek barátaid, és azért magaddal is foglalkozz.
2021. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!