Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes tovább folytatni a...

Érdemes tovább folytatni a beszélgetést ezzel a levelezőtárssal?

Figyelt kérdés
Facebookon beszélgettünk. Régen gyakran, napi többször is írt, de hónapok óta egyre ritkábban, most már heti 2x ír jobb esetben. És akkor sem valami nyitott. Régen nagyon közvetlen és kedves volt, ma meg már teljesen más. Én nagyon kedveltem, de egyre inkább úgy érzem, hogy be kéne látni, ezt kár erőltetni. Én már csak teher vagyok neki. Azt pl nem hiszem el, hogy ennyire nincs ideje, hogy nincs fél perce reagálni egy üzenetre. Ő volt a legjobb barátom. De már kell engedni. Hiába mondta, hogy barátok vagyunk, megváltozott azóta.

2020. júl. 30. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy levelezőtárs, és nem barát.... már eleve.

És innentől fogva így kell kezelni.

2020. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heti 2 beszélgetés teljesen normális. Miért nem találkoztok? Ha ő számodra idegen, akkor teljesen normális, ha egy idő után már nincsenek közös témák.
2020. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Messze lakik

Nekem nincsenek barátaim, ő ajánlotta fel, hogy a barátom lenne

2020. júl. 30. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet.... De a "barát" szó tartalma ennél SOKKAL több!
2020. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál,hogy esetleg neki is vannak gondjai?

Az fel sem merült.Nekem is van egy olyan barátom,akivel heti 2x,3x beszélek csak.Elmagyaráztam neki már,hogy értse meg,nekem a Szerelmem az első.Amikor elmesélek neki dolgokat.Nagyon komoly dolgokat,akkor arra még olyan semlegesen reagál,ami miatt nincsen kedvem megosztani már vele dolgokat.

2020. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen beszélgetés az, amit fél perc alatt le lehet intézni?

Nekem ha tudom hogy még ma dolgom van, akkor nem írok vissza, mert nem kezdek bele olyan beszélgetésbe aminek nem lesz vége.

Fél perc alatt mit lehet irni aminek van értelme?

2020. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régen nagyon nyitott és közvetlen volt. Most meg ha megkérdezem, hogy hogy van, letudja annyival, hogy "jól". Régen egy csomót mesélt magáról. Ma már érdektelen és rideg.
2020. júl. 30. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Talán meghalt egy fontos személy környezetében s ő is kicsit...


Vagy belefáradt a pötyögésbe...

2020. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ha valaki nem akar veled beszelgetni akkor

-unalmas vagy (vagy)

-negatív kisugárzású (vagy)

-butának tűnsz a szemében


Amelyik valószínű, azon valtoztass.

2020. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!