Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az embereknek miért van...

Az embereknek miért van akkora egójuk, hogyha egyik nem ad lejjebb belőle, lehetetlenség baráti viszonyt kialakítani?

Figyelt kérdés
Miért ilyen fontos az egójuk mindenkinek?
2020. júl. 30. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

ez nem egó kérdése

Valaki akar barátkozni a másikkal, valaki meg nem

A barátság egy kétoldalú dolog,mind a két félnek akarnia kell azt

Ha csak az egyik ember nem akarja már akkor az a barátság nem valósul meg

Ennek semmi köze az egóhoz,mindenki maga válogatja meg kivel szeretne barátkozni és kivel nem

2020. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Nyilván, de az egó nagyon gyakran bekavar ebbe.


Van aki például túl jónak, túl nagyra tartja magát ahhoz, hogy bárkivel is szóba álljon.


Van aki nem mond el bizalmas információt mert azzal sebezhető pozicíóban érezheti magát. Bizalom nélkül meg nincs barátság. De neki fontosabb, hogy ő erősnek tűnjön, meg büszke maradhasson.

2020. júl. 30. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen ez a 2 méter 110 kiló körüli és afölötti emberekre jellemző, hogy bárkivel is szóba álljanak csak akkora az egójuk, azt hiszik ők sz.rták a spanyol viaszt

Ennek ellenére én még nem láttam egy darab 2 méteres Nobel dijast sem szóval én csak röhögni szoktam rajtuk, hogy játszák az agyukat


Bizalmas dolgot csak barátnak mondunk el havernak vagy idegeneknek nem


Nemtudom kinek fontos, hogy erős meg büszke maradjon,nem értem miről beszélsz

Mindenkinek megvan a párja aki gyorsan lebombázza az erősségét is a büszkeségével együtt

2020. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Miért nagy annak az egója, akinek van szabad akarata? 😂
2020. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4

Mert hol élünk mi?Az 1800-as évek amerikájában ahol rabszolgaság van és nem lehet szabad akarata bárkinek?

Vagy a Szovjet Unió feltámadt hamvaiból és a Vörös Hadsereg ismét bevonult Magyarországra és ostromállapot van?

Esetleg újjáélledt az NKVD,a GPU vagy az ÁVH?

Na ne vicceljünk már

Mindenkinek szabad akarata van addig amíg mondjuk börtönbe nem kerül

A szabad akarat ott is jelen lehet csak épp vagy nem fog megvalósulni vagy pedig erős korlátok közé lesz szorítva

2020. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam párszor,hogy miért nem keresem fel a volt legjobb barátomat és kérek szépen magyarázatot az eltűnésére. Ezt a felvetést általában villámgyorsan lezárom azzal,hogy egyszerűen nincs hol felkeressem,de ha lenne,bizony már akkor se keresném,gondol rólam bárki,amit akar. Egész egyszerűen senkinek nem vagyok a kutyuskája,hogy miután lekoptatott,még én csússzak utána. Felejtős...
2020. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!