Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell az ilyen embereket...

Hogyan kell az ilyen embereket kezelni?

Figyelt kérdés
A baráti körömbe belecsöppent egy egos akaratos csaj. Nem nagyon bírom mert kiturt majd beszoltam neki hogy álljon le aztán mindenki előtt magát kezdte sajnáltatni. Majd elkellett utaznom vissza érve pedig pár hónap elteltével tiszta lapot engedtem neki. De akkor sem tudom néha elviselni. Hogyan kezeljem őt? Bár mindegyik barátom oda van érte de nekem akkor sem stimmel még mindig valami vele. Most mit kéne kezdenem? Mert most úgy érzem nem vagyok elég a barátaimnak miatta, tegyem magamat érdekesebbé? De hogyan?

2020. aug. 4. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked az akaratossága nem tetszik a lánynak, ugye?

Nem lehet, hogy azért nem, mert ugyan te is akaratos vagy, mint ő, de ő még jobban?

És ezzel átvette a szerepedet a csapatban?

2020. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az akaratosság különben sok csalódás forrása. A legjobb, amit tehetsz, hogy ezt a tulajdonságodat elhagyod, hogy felszínre juthassanak az igazi értékeid, amiért szerethetnek téged a többiek.
2020. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A te egoddal vannak itt a gondok. Most megkaptad.
2020. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én átlépném szó nélkül a helyedben, nem hogy bratyizzak egy egoista emberrel.
2020. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Óvónéni mikor jön vissza szabiról, hogy rendet tudjon tenni a hüle gyerekek közt?
2020. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel kellett volna leállnia amiért rászóltál? Hogy létezett? Ezt a részét tényleg nem értem. Azt igen hogy féltékeny vagy mert most már nem te vagy a középpontban, de ahogy szokták mondani két dudás nem fér meg egy csárdában. Valószínű mindketten erős személyiségek vagytok, ez ellen nics mit tenni. Add önmagad, ha valaki szeret azért szeressen, ne azért mert fél eszel egy álarcot amiért azt hiszed hogy szeretni fognak. Tudom hogy nem ezt a választ vártad, de ezt tudom tanácsolni. Ne vakítson el a féltékenység, mert amúgy sincs két ugyanolyan ember, biztos hogy van benned valami ami benne nincs meg.
2020. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!