Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tegyek-e olyan...

Szerintetek tegyek-e olyan dolgot a barátság érdekében amihez semmi kedvem nincs? Ti mit tennének?(rövid kérdés, hosszabb magyarázat)

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy bulimániás, én viszont utálom a bulikat. Sokszor elmentem mégis akaratom ellenére

Most viszont már egyáltalán nem szeretnék bulizni, sem buli miatt idegeskedni

Barátnőm egy elég erős személyiség, nehezen fogadja el ha valami nem akarata szerint történik

Anyukám szerintem azon az állásponton van hogy ne bántsam meg

Én tényleg nagyon szeretem a barátnőmet, de nekem nincs kedvem menni,(mert egyébként majd megint akarja hogy menjünk)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 7. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszíntén mond el neki hogy mit érzel ezzel kapcsolatban.Hidd el jobb ha elmondod neki minthogy olyat csinálj akár többször is amit nem szeretnél.Ha nem így teszel elöbb utóbb kikészülsz és abból lehet ám konfliktus.Voltam én is ilyen helyzetben sokáig tűrtem és nem szóltam rá sosem.Aztán amikor végleg elegem lett egyszerűen csak nem csináltam tovább.Tehát nem táncoltam úgy ahogy ő fütyült...na minden voltam csak jó nem.Hozzáteszem ennek már jópár éve vége és azóta sem akarom őt a hátam közepére sem.Tehát jobb az őszinteség.Bárcsak én is így tettem volna akkor.Sok rossztól megkíméltem volna magam.Sok sikert!
2020. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem erőltetnék magamra olyasmit, amit nem szeretek. Aki igazi barát, az ezt nem is várja el.
2020. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Valószínűleg igazad van

Nagyon jól esett a válaszod, megfogadom a tanácsodat

2020. aug. 7. 22:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!😁
2020. aug. 7. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit😉első voltam.
2020. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thispain ***** válasza:
100%

Nem. A helyedben kb. azt mondanám neki, hogy "bocsi, eddig se szerettem bulizni, ma viszont különösen nincs affinitásom hozzá". Ha esetleg kérdezne valami olyasmit, hogy miért mentél el akkor vele addig, elmondanám neki, hogy miatta.


Ha a barátnőd tekintettel van rád, nagy valószínűséggel elfogadja.


Ellenkező esetben a legrosszabb eshetőség az lehet, hogy a barátnőd kilátásba helyezi a barátságotok végét, vagy utal valami régebben általa megtett "szívességére" ezzel megpróbálva téged meggyőzni arról, hogy azt csináld, amit ő akar. Ha ott sikeresen kitartasz az álláspontod mellett, lehet, hogy valóban véget ér a barátság, ami ebben az eshetőségben egy jó befejezés.

2020. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat😊

Szerintem egyébként tudja hogy nem szeretek bulizni, csak már megszokta hogy rá tud venni ha nagyon akar

Remélem hogy tényleg megértő lesz

2020. aug. 7. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos nem vagytok egy hullámhosszon ezen a téren, de lehet máshol meg passzoltok.

ha elég intelligens akkor elmegy nélküled, és nem erőszakol olyasmibe amit ő sem tenne ellenkező esetben, csak egy példa focimeccs örült, vagy horgászbolond lennél és cipelnéd mindenhová magaddal és ő ezt utálná.

Állits szembe, hogy te ezt megtennéd-e, és ha igen meddig?


mikor bulizzon az ember mikor még fiatal, hadd menjen....neked más értékeid vannak, lehet nem vagytok egymáshoz valók, ki tudja, lehet most kiderül..

2020. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát kicsit másabbak vagyunk

Nem is bánom, mert nem akarom megváltoztatni tényleg csak ne engem vigyen mindig

Én nem szeretek mondjuk másokra erőltetni semmit

Köszönöm szépen a választ!

2020. aug. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!