Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez direkt volt és...

Szerintetek ez direkt volt és ha igen nagyon csúnya dolog volt tőle???

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel kb. 1 hete marakodtunk egy pasin és végül én vittem ágyba... a baràtnőm szomorú volt

3 napja voltunk strandolni Pesten,a barátnőm pedig a mély vízbe ugrásnál a nyakamba ugrott és körmeit tiszta erőből a vállamba mélyesztette.

Az eset után ott maradt mind a tíz "körömnyoma" a vállaimban.

Nagyon fájt,folyt a vér,sírtam is.

Ő azt mondta véletlen volt,nem akarta...

Mondjuk az eset után jobb kedve volt,mint korábban...

Jól megjelölt,még aludni is alig tudok,fájdalomcsillapító kell,5-5 mély félholdalakú vágás van rajtam.

Maradni fognak rajtam hegek?

Szerintetek ez milyen eséllyel volt szándékos?


A barátnőmnek hosszú (0,5-1 cm) erős,natúr körmei vannak.

Alapból nem szemét típus és nálam jobban is néz ki,nem értem,miért akarta volna nekem ezt?...



2020. aug. 8. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet fontos volt a pasi a barátnődnek erre nem gondoltál?
2020. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Tudni kéne ehhez hogy alapbol agressziv jellem e vagy nem.


Mert ha a légynek sem tudna artani tipus akkor lehet csak hirtelen megijedt a balesettöl es kapaszkodott volna.


De ha nem riad vissza egy nöi verbalis vagy nonverbalis esetleg fizikai balhektol sem akkor valoszinüsithetö a szàndékossag.


Megkerdezhetem konkrétan a karmolas utani azonnali reakcioja mi volt mirlltt felsikitottal? Esetleg kifelé vagy arrebb kezdett uszni, ubickolni es a sikitasra figyelt rad, vagy rögtön nézte mi lesz a hatàsa? Ugyanis ez nagyban tükrözi a szandekossàgot vagy nem szàndékossàgot.


Pl a törvenyben is ugy van ha vki felgyujt egy hàzat de helyszinröl elindulva visszanéz rà, vagy végig is nezi ahogy leég, nagyobb büntetési tételt kap mint az aki felgyujt egy hàzat es hatra se nezve elszalad(azaz a tettei következmenyeit NEM akarja tudomasul venni, ellenörizni. Ez alapjàn különböztetik meg a szàndékossàgi fokozatokat.

2020. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
*mielött
2020. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az volt csúnya dolog,hogy a pasi neki is bejött és téged meg lekúrt...el kellett volna engedni mindkettőtöknek. Nekem is rosszul esett volna.
2020. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyanús ez a topik nekem. :))
2020. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem volt szép dolog,hogy a pasival...

De akkor sem kellett volna ezt tennie...

Ez volt életem legfájdalmasabb "élménye" és szerintem ott is maradnak majd a nyomai,hegek lesznek.

Olyan mélyek a sebek,mintha késsel megvagdostak volna meg...

Neki meg még csak a körme sem tört le...

Ő jókedvű,nem mintha nagyon meghatotta volna.

2020. aug. 8. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hegek ott maradnak, ismerősömnek sport közben lett hasonló sérülése, és évekkel ezelőtt volt és most is megvan.


Ha annyira jó barátnők lennétek ez nem történt volna meg. Marakodni pasin és arra vagytok büszke, h ki viszi ágyba..... Aztán a másik sérülést okoz, vagy nem is igaz a történet.

2020. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Próbáljatok meg inkább mindketten felnőni, mert ez borzalmas, ahogy viselkedtek.
2020. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Megmutatod? 🙄
2020. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!