Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki lehet kerülni a "barátzónáb...

Ki lehet kerülni a "barátzónából"?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szerintem ki lehet kerülni onnan, csak a fiúnak mutatnia kell hogy többet szeretne. Vallja be, vagy utaljon rá, másként hogy tudnánk hogy mit szeretne?

2020. aug. 8. 09:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenkinél
Nem, senkinél
Van ahol igen, van ahol nem
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan a fiúnak kell többet tennie, vagy kezdeményezhet ilyesmit egy lány is, ha benne merül fel ez a lehetőség? Mivel két nem teljesen idegen ember kapcsolata változna meg így, hanme két olyané, akik ismerik egymást korábbról..
2020. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Az esetek 90%-ban a barátzónában lévő fiú folyamatosan utal arra, hogy többet szeretne, csak a lányok többsége ezt tudatosan ignorálja.
2020. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, csak most magamból indultam ki, mert lány vagyok, de ha a lány van barátzónában, akkor ő kezdeményezzen.
2020. aug. 8. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jöhet jól, ha van valami szerencsés fordulat, ami kicsit átrendezi a helyzeteket amikben vannak és találkoznak. És akkor ott lehet más szemmel látják meg egymást. Az a nehéz, hogy akivel már régen ismerik egymást, nem olyan egyszerű, hogy igazán megugorjon a pulzus és erős érzelmek törjenek elő.
2020. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ebben sokáig nem hittem, aztán elmentünk a baráti társaságommal nyaralni, egyik haverom hozta magával a barátnőjét. Ők pl. 3 évig legjobb barátok voltak, de aztán megpróbálták a kapcsolatot és azóta együtt vannak. Látszólag működik náluk rendesen a kapcsolat.
2020. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan,hogy barátzóna.
2020. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem attól függ hogy kinél vagy "barátzónában", hanem hogy ki vagy a "barátzónából".


Nekem is vannak olyan "barátzónás" barátaim akikkel jóban-rosszban összetartottunk mindig, mégis ha azt mondanák hogy ők ennél többet éreznek, az egyiket biztosan visszautasítanám, de a másiknak azt mondanám hogyha ezt komolyan gondolja és elszánt akkor próbáljuk meg. Pedig mindketten fixen "barátzóna".


2: szerintem a lányok többsége egyszerűen vak az ilyesmihez. Ha valaki "barátzónás" akkor az utalások simán csak baráti kedvességnek, "jó fejségnek", bajtársiasságnak érződnek. Ha tudatosan ignorálja azzal aláássa a baráti kapcsolatot és árt vele a másik félnek - így maximum egyoldalú a barátság. Az ilyenből menekülni kell, mert mérgező és az egyik fél kihasználja a másikat.

Még egy érv amellett, hogy az érzéseinket tisztán és őszintén kommunikáljuk.

2020. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!