Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebbe az esetbe?

Mit tegyek ebbe az esetbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most tettem le a jogsit és lényegébe lányok voltak ott, néha nem vedd rá a bátorság, hogy odamenjek, de néha ők mondták, hogy csatlakozzak hozzájuk. Az a lényeg, hogy nagyon nem tudtam olyan mély kapcsolatot részesíteni... Nem volt közös téma se, még ha volt is ilyen semlegesek voltak velem. Bírnak engem, bátorítottam is őket meg motiváció, de valahogy ez nem megy. Más pár perc alatt összetud barátkozni az emberekkel (Fiúk,lányok), de valahogy ez nekem nem megy. Jó srác vagyok, szeretem az emberi társaságod, mondjuk, hogy introvertált vagyok, és nehezen megyek oda társaságokhoz, de mintha némelyik kicsit ignorálna. Lehet, hogy pont velem lenne a baj, nem vagyok elég vicces, elég érdekes meg ugye a testtartásom egy kicsit görbén tartom, ez is rossz. Meg lehet, hogy azért van ez mert látják, hogy nagyon próbálkozok, pedig én nem nagyon akarok tőlük semmit. Valahogy nekem nehezen megy a beilleszkedés meg a barátkozás nagyon. Elkezdtem könyvet is olvasni, kicsit úgy feljődött a kommunikációm, vagyis próbálok nem ki fogyni a szavakból de néha nehéz. Hétvégén a keresztapám meghívott biciklitúrára Balatonhoz, meg, hogy ismerkedjek, de az a baj, minék közelebb van annál jobban nem akarok menni... Összeszeretnék barátkozni némelyikkel az tény, meg talán nem ülnék többet otthon, hanem el is hívnának valahova nem csak én mindenkit. Mondta az egyik lány, hogy aranyos vagyok amikor bátorítottam mindenki rám mosolygott,meg utána a lány kezet is fogott velem,😅 mert én azért szeretek jót tenni másoknak, de valahogy tovább nem megy. A barátaim is jobban távolodnak most, nincs találkozás, se semmi. Aki megismer engem az bír, de semleges kapcsolatból sajnos többet nem tudok kihozni. Lehet, hogy rossz a kisugárzásom? Nagyon "erőltetett" vagyok? Se a barátnő szerzés, se a lányokkal való barátkozás, se a kommunikáció nem megy... Van 2 lány barátom össz-visszt és ennyi. Még nem volt barátnőm de sajnos, valahogy, nem is merek közeledni hozzájuk se társalogni, esetleg leszólítani...

2020. aug. 11. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdésnek szerintem menj el erre a biciklitúrára! Van lehetőséged ismerkedni, rokonod is megy, szóval végszükség esetén ő is be tud vonni beszélgetésekbe, de szerintem nem lesz gond. Velem többször előfordult, hogy nem akartam ilyen társasági programra elmenni, mert kevés volt az ismerős, de a végére nagyon jól éreztem magam és abszolút nem bántam meg, hogy elmentem!

Írtad, hogy a barátkozás nem igazán megy, erre a legjobb orvosság a gyakorlás. Régen nekem sem ment túl jól, de mára már sokat fejlődtem, például vezetésen ismertem meg egyik legjobb barátnőmet :) szóval ne add fel, járj többet társaságba, legyél nyitott és mosolyogj :)

2020. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok amúgy 😉
2020. aug. 11. 22:48
 3/6 A kérdező kommentje:
És nagyon köszi 😁
2020. aug. 11. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) igazán nincs mit, örülök, ha tudtam segíteni! :)
2020. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos... "Most tettem le a jogsit és lényegébe lányok voltak ott"

Emiatt olvastam el az egészet.

Most úgy érzem, át vagyok bszva :\

2020. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagy átbaszva, csak nem arról van szó amire gondoltál
2020. aug. 12. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!