Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális dolog ez?

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Nem vettem fel a telefont az egyik haveromnak mert mas dolgom volt

És ezen megsértődik


De ő olyanokat mond rám hoyg nem kellek senkinek, sötét vagyok, zabagep, soha nem lesz senkim, az xy jobban néz ki nálad stb



2020. aug. 11. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég toxikus barátnak tűnik. Nem mondhatom, hogy a helyedben hagyd el, hisz tudom milyen nehéz, akár egy nagyon rossz természetű barátot is elveszíteni, de ez így nem okés. Gondolom olyan fajta személyiségű ilettő, akivel, ha fordítva történne meg a helyzet, már ott is hagyna. Beszélj vele, vagy állj ki magadért. Amit meg utoljára írtál, ez beteges, hogy a semmiből csak kritizálni és sértegetni tud. Sajnálom, biztos rosszul esik, jobbat érdemelsz.
2020. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te megteheted, hogy nem veszed fel a telefont, ő meg megteheti, hogy megsértődik. Mindkettőtök saját akaratból történő döntése ez. Hol a probléma?
2020. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a probléma hoyg ő ezen megsertodhet

De én azon nem amikor serteget

Mert akkor azt mondja hogy az erzelmeimre hallgatok nő létemre és hogy ez milyen rossz!

2020. aug. 12. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a barátot hagyd elmenni. Te nem számíthatsz, teljesen lehúz téged, ráadásul még lelkiismereti kérdést is csinál neked. Hagyd!
2020. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kozepsulis végzős fiú társaság, csoda ha valamelyikünk felveszi a telefont, sose csináltunk belőle ügyet, max 1-2 humor szintű beszólás. Ha ennyin elkezdi a hisztit és ilyeneket mond... hát én otthagynam úgy hogy képen se látna többet, ahogy előttem írták,toxikus. Egyébként csak úgy csuklobol megkérdezném tőle hogy szerinted egy barát igy viselkedik? Vagy a tok alap "hogy esne ha en mondanám?" kérdés. Hátha elgondolkozik, ha nem akkor felesleges vele foglalkozni. Aki menni akar rá kell adni a kabátot..
2020. aug. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!