Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőjének tart még 15 év...

Barátnőjének tart még 15 év barátság után?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a legjobb barátnőmnek lettek új barátnői akikkel szintén már a legjobb barátnő kategóriába kerültek és már 6 éve tart nálunk ez.


Ezzel még nincs is baj hisz neki is és nekem is voltak más barátaink egymáson kívül, a baj az hogy már kezdem azt érezni hogy háttérbe szorultam és már nem vagyok olyan fontos a számára, velem már tud úgy szórakozni, mintha már csak egy pótlék féle lennék akit elhanyagol.


Általános óta ismerem de úgy igazi barátok egyetemen lettünk ahl volt pár közös óránk akkor még egymásnál aludtunk,moziba vagy discoba mentünk,vagy csak beültünk valahová enni amikor találkoztunk de szinte minden nap beszéltünk a 15 év alatt kivéve 1x volt hogy 1-2 hónapig nem beszéltünk de az is már a múlté és több kapcsolatot is megélt már a barátságunk és volt sok rossz kapcsolatom a pasikkal de ő mindig segített ahogy én is neki (ahogy a mostani a barátnői is)


Az 'új' barátnőivel becézgetik,puszilgatják,ölelgetik egymást velem ilyet sose csinált tudni illik én inkább fiúsabb lány vagyok és nem szeretem annyira a ilyen 'nyálas' dolgokat de zavar, hogy őket akkor most jobban szeretné?


Már velük megy szórakozni mindenhová,róluk posztol képet mindenhol én az idejét se tudom hogy mikor voltunk csak ketten valahol szórakozni de még csak annak se hogy mikor csináltunk közös képet


Volt néhány buli ahol mindketten ott voltunk mivel közös az ismerősi köre a jelenlegi pasijainknak és mint kiderült régóta ismeri egymást a két fiú is de már ezeken a bulikon is hiába próbáltam felé nyitni 'bolondoztam' vele vagy bármi de nem volt olyan mint régen velem már nem akart táncolni se csak a pasijával de a többi barátnőjével állandóan teszik fel a képeket mikor hol buliznak


Beszélgetünk ugyanúgy szinte minden nap és ha már nem tud elérni pár napja vagy egy hete egyből keres mindenkin hogy hol vagyok (ahogy én is őt) de valahogy már mégse tűnik olyan 'legjobbnak' ez a barátság mintha kezdene 'lecserélni'


Nem értem mit tehetnék ez ügyben vagy inkább hagyjam aztán majd lesz valami de lehet csak én pörgöm túl ezt az egészet viszont akkor se értem a többiekkel hogy lett ennyire jóba hogy hajnali 2-3 körül is beszélnek stb


Sokan viszont azt kérdezik hogy mi ketten hogy lehetünk barátnők mert én sokkal közvetlenebb vagyok ő pedig kicsit nagyképű, mások szerint meg jól tudom kezelni őt (legalábbis néhányan külső szemmel így gondolják)


Mert vannak rossz tulajdonságai mint mindenkinek de lehet rá számítani mindig


2020. aug. 12. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap beszéltek akkor miért nem kérdezed meg?
2020. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy kis f.sz. Ne pazarold rá az időd, semmiképp se fuss utána.
2020. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# Azért nem kérdezem meg mert lehet csak én gondolok bele többet mint ami ill. lehet hazudna vagy neki fel se tűnik ez


2# Nem arról van szó hogy futok utána hisz ő is keres engem, a társaságom csak sokkal ritkábban és már úgy mint régen most olyan feltételhez kötöttebb kicsit


De így lassan már olyan mintha a férjem lenne a legjobb barátom is egyben.


És ebben a 6 évben amióta az új barátnői megvannak egyre többet hazudik is nekem, azt hiszi hogy nem veszem észre pedig de nagyon is, és azóta már tényleg nem úgy viszonyul hozzám mint eddig mintha már én nem lennék olyan szórakoztató meg érdekes neki


Azóta irigyebb is lett és kicsit fenn hordja az orrát is pedig nem lett többje mint eddig volt

2020. aug. 12. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"1# Azért nem kérdezem meg mert lehet csak én gondolok bele többet mint ami ill. lehet hazudna vagy neki fel se tűnik ez"


Ott van, beszéltek, találkoztok, de mégis minket kérdezel? És ha többet gondolsz bele akkor miért ne lehetne tisztázni? Sajnos az ilyen szellemi retardációval nem tudok mit kezdeni. Akkor bonyolítsd, gombolyítsd ahelyett, hogy őszintén beszélnél vele aztán lesz ami lesz.

2020. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# örülök hogy ezt így elmondtad és teljes mértékben igazad van, és beszéltem is vele viszont ő úgy gondolja hogy én vagyok az aki változott nem pedig ő és állandóan a férjemmel vagyok csak mert elköltöztünk picit messzebb ami persze nem igaz mert nélküle is el mentem más barátnőimmel szórakozni


a lényeg nem igazán tudtuk ezt megbeszélni talán majd legközelebb, szóval várom még a tanácsokat

2020. aug. 17. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem ertem a bnöi miert külön klan vele? Miert nem vagy te is a csapatban velük együtt?
2020. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# Ezt én sem értem, de úgy érzem nem is akarja hogy találkozzak velük, vagy velük van vagy velem... olyan még sosem volt hogy egy helyre hívott velük
2020. aug. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!