Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy akit a...

Volt már olyan, hogy akit a legjobb barátodnak hittél, ott hagyott téged életed nagyon nehéz napjain?

Figyelt kérdés
Te ott voltál mindig neki, akkor is amikor élni sem akart. De ő ott hagyott , amikor neked egy érzelmileg nagyon nehéz 2-3 napod volt, szó nélkül. A segítségét kérted de eltűnt. Ezt hogy lehet feldolgozni? Hogy lehet bízni ezek után még emberekben?
2020. aug. 13. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltál a barátja
2020. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Legvégén jössz rá, hogy krrrvára egyedül vagy a világban. Bízni? Nehezen. Bár lehet újra teljesen, de csak, ha rizikózni akarsz az élettel. Inkább maradj résen, nehogy túl sokat huppanj.
2020. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Annyi különbséggel, hogy én nem kértem tőle segítséget. És az exem volt.
2020. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Legjobb barátnak nem neveztem volna, de jó barátnak tartottam. Amikor elvesztettem az egyik családtagomat és egyedül akartam lenni, akkor ő rendszeresen keresett, hogy találkozzunk, de én (szerintem jogosan) a hátam közepére sem kívántam senkinek a társaságát. Miután már nagyjából túl voltam a gyászon, akkor elkezdtem keresni, de már nem volt kíváncsi rám.


Akkor jöttem rá, hogy valószínűleg soha nem is voltunk barátok, csak mindig kellett valaki neki, hogy ne legyen egyedül, szóval onnantól már nem tekintettem rá barátként. Később azért próbálta helyrehozni a dolgokat, de már nem érdekelt. Én könnyen túl tettem magamat ezen a "barátságon".

2020. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3+ és még egy személy volt az ex gyerekkori barátnőci, szintén nem kértem segítséget:)
2020. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

*lehet bízni ezek után még emberekben?


Lehet, mert oda fentről kárpótolnak és tényleg kárpótolnak.

2020. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem jártam még így, de ha csak nincs valami nagyon komoly indoka miért tette, innentől nem is vagyunk barátok!
2020. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha neked baráti érzéseid erősek, akkor, hagyj annyit neki, hogy lehet épp akkor vitte más merre az útja. az élet nyakatekert. a végén azok lesznek az erős barátságok, amik az ilyen helyzeteket kibírják.
2020. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos nekem is volt ilyen barátom!

Mai világban vigyázni kell a barátokkal,mert nem lehet tudni hogy kiben milyen szándék van!

Sajnos a kamu barátból sok van!

2020. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!