Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kapcsolatba tudok lépni vele?

Kapcsolatba tudok lépni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, de mégis szeretem a Veszélyes Henry című sorozatot. Lehet, hogy gyerekeknek való, de én szeretem. És ugye szerepel benne Ella Anderson, Piper Hart-ként. Nagyon tetszik a karaktere, mert sok dologban hasonlítunk. :D Ezért gondoltam ráírok Instagramon. De ugye a híres színészeknek, énekeseknek vannak embereik akik helyettük válaszolnak. Szerintetek ha ráírok ő fog válaszolni? Esetleg valaki tud valami rajongói email/posta címet?

Köszönöm a segítséget!


2020. aug. 14. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Írhatsz, de számíts rá, hogy csak valami sablonválaszt kapsz - nem te leszel az egyetlen, aki ráír, ő maga nem bírna mindre külön-külön válaszolni.


(De az is előfordulhat, hogy kapsz pár sort ;) Próba cseresznye)

2020. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg mindenképp, viszont az alakított szerep nem ugyanaz mint élőben. Szóval ha te az alakításba szerettél bele, akkor ne legyen meglepetés ha kicsit másmilyen amúgy. De még akár szerencséd is lehet :) sok sikert!
2020. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!