Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden összeomlott körülöttem,...

Minden összeomlott körülöttem, hogyan szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, volt egy 3 éves mélyrepülésem ( alkoholizmust is beleértve ), és közben elvesztettem minden barátomat. Most, tiszta állapotomban pedig hiába ismerkedem, akikkel facebook-on beszélek sokszor csak elolvassák az üzenetemet, és 2-3 nap elteltével sem reagálnak vissza. Hogyan tudnék a nulláról teljesen felépítkezni 27 évesen, nulla baráttal, párkapcsolat nélkül? Hol lenne értelme facebook-on ismerkedni barátszerzés céljából? Vagy a való életben lenne ez inkább esélyesebb? Ti mit gondoltok erről, mi a véleményetek?


Köszönök minden őszinte választ!


27/F



2020. aug. 15. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keress munkahelyet messze a mostanitól. Új kollégák, kolléganők lesznek. Nekik van baráti társaságuk, ahová bizonyára odacsapódhatsz.

Legyen végleges az elhatározásod, hogy mindent megteszel azért, nehogy újabb mélyrepülésed legyen még akkor sem, ha az első néhány lány nem fogadja a közeledésed. Te sem közelítesz mindegyikhez, pedig lehet, hogy egyikük-másikuk szívesen venné a barátságodat.

2020. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!