Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom aki gyerek kori...

Ismeretlen600 kérdése:

A barátom aki gyerek kori barátom 18 éve ismerjük egymást az utóbbi 2 évben megismerkedett egy sráccal és azóta teljesen megváltozott... Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Eléggé elhanyagolt ritkán csináltunk egymással programot, viszont most össze veszett a haverjával és megismerkedett egy másik sráccal ,aki fiatalabb nála és most mindenkit lenéz . Az utóbbi hetekben nem írtam vissza neki messengeren se ,hogy hátha kicsit magába száll de ahogy ma megnyitottam az aplikációt olyan üzenetek fogadtak hogy mivan te **** már vissza se írsz? Meg hogy jó egy kö**ög lettem meg hasonlók

Mit tegyek ?



#elhanyagolt barátság #Barátom bunkó
2020. aug. 16. 23:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozzá tenni hogy sokat szidja amikor beszélünk a "régi" barátainkat akiket szintén gyerek korunk óta ismerünk de viszont mikor velük vagyunk akkor meg tiszta jól beszélgetünk bár sokat klikesedik 1 1 emberrel mutogassa neki hogy ezzel a csajjal beszél meg ilyenek
2020. aug. 16. 23:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerüld
2020. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az ilyen embert egyszerűen figyelmen kívül hagynám a helyedben. Nem reagálnék semmit.
2020. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!