Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szívesen ismerkednék...

Greti61 kérdése:

Nagyon szívesen ismerkednék ázsiai fiúkkal/lányokkal. Hol tudnék beszélgetni velük lehetőleg magyarul?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Ázsiát, főleg Koreát (milyen meglepő, nem?😂) de bármilyen ázsiaival nagyon szívesen beszélgetnék☺ Milyen platformokon tudnám ezt megtenni?
2020. aug. 17. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Magyarul? Szinte sehol. Instagramon is ha van egy két srác aki koreai és beszél magyarul tuti, hogy naponta irkálnak rá lányok. Oh és ha sikerül szóbakerülni az egyikükkel semmiképp ne azzal kezdj h imádod a koreiaiakat mert ez azt sugallja, hogy csak a származása miatt írsz rá (még ha igaz is), inkább mondd hogy a stílusa tetszik, vagy kérdést tegyél fel neki mintha érdeklődnél. Angolul van néhány ilyen oldal, de hát..én nemtudom :/
2020. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok helyen hallottam már, hogy facebookon beszélgetnek ázsiaiakkal az emberek.
2020. aug. 17. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is szeretem az ázsia embereket,kultúrákat. Az ázsia fiúk is bejönnek. De ne csak amiatt akarj valakivel beszélgetni,mert ázsiai.
2020. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha eleget tudnál Koreáról, nem lennél így belebuzulva.
2020. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

googleplay-en rengeteg alkalmazás van erre és igen van amelyik a másik nyelvet lefordítja a sajátunkra


a 'HelloTalkot' ill. a 'Hello Korean' az amit nekem is javasoltak (bár még nem próbáltam ki de ki fogom) olyanok akik már egymásnak küldözgetnek ajándék csomagokat pl


viszont a barátkozás nem lesz egyszerű mint mindenhol itt is vannak bunkó,perverz,beteg emberek tehát figyelj oda

2020. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen meglepő hogy szereted ázsiát, koreát elég beteg egy ország, dehát nem vagyunk egyformák


maga a nyelv érdekes és szép, a tájak szépek viszont az emberek....

2020. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő hogy szereti? a fél tizenéves korosztály a kpopperek után csorgatja a nyálát ( félreértés ne essék én is szeretem a kpopot, de néha olyan dolgokat látok a fandomban, hogy fhu)
2020. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
itt egy remek motiváció, hogy megtanulj legalább angolul...
2020. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Emberek! Csak ISMERKEDNI szeretnék! Barátokat szerezni...és nem ennek nincs köze a kpop-hoz...csak mindenki azt hiszi hogyha egy ember ázsiai fiúval/lánnyal ismerkedik szívesen az biztos hogy kpopper..persze csakis..
2020. aug. 25. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!