Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek vissza régi...

Hogyan szerezzek vissza régi barátokat ill. újjakat? Nagy barátszerző akcióba léptem (több lent)

Figyelt kérdés

1.Van 1-2 olyan ismerősöm akikkel gyerek korunkba elég jóba voltunk és még utána is de már nem beszélünk nem volt se vita se elköltözés semmi csak egyszerűen külön utakra fújt minket a szél és én ezen szeretnék változtatni mert hiányoznak a beszélgetések.


2.És vannak olyanok akiket pár éve ismertem meg másokon keresztül 1-2x találkoztunk (egy adott eseményen pl de 2-esbe még sose) viszont nagyon szimpatikusak és szeretnék velük barátkozni.


A baj ott kezdődik mind két esetben hogy amikor rájuk írok, vagy nem írnak vissza xy napig, vagy egyáltalán vagy pedig pár sort váltunk és utána abba marad a beszélgetés aztán megint nekem kell írni mert ők nem keresnek


Szívesen barkácsolok a közös ismerősökön keresztül ezt megtudták és ők is kértek tőlem valamit amit aztán ajándékba tudtak adni viszont a beszélgetés addig tartott amíg a részleteket megbeszéltük


A másik probléma hogy van olyan aki a közös ismerőssel se beszél nemhogy velem



Tehát mit csináljak hogy érdekesebb legyek vagy jobban megszeressenek, hogy érjem el hogy ők is keressenek?


Hogy lehet szinte a 0-ról barátságot kiépíteni?


27/L


2020. aug. 17. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a kérdés lényegi részét. Én egy éve próbálom felvenni a kapcsolatot a régi barátokkal. Néhány találkozó volt de tartós áttörést nem sikerült elérni. 40/F.
2020. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek után hiába futsz, inkább keress teljesen újakat. Bár azok se nagyon lesznek tartósak, ahogy tapasztalom, de még mindig jobbak az esélyeid, mint ilyenek után futni.
2020. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék hogy van 1-2 barátom, viszont szívesen beszélgetnék másokkal is, és manapság elég nehéz "normális" embereket találni ezért döntöttem mellettük de tudom 2 ember kell ehhez is tehát nem biztos hogy kialakul ezekből mélyebb barátság de én szeretnék adni egy esélyt ennek hátha én rontottam el valamit eddig
2020. aug. 17. 14:57
 4/12 anonim ***** válasza:

*Hogy lehet szinte a 0-ról barátságot kiépíteni?


Sosem te keresed a barátokat, hanem ők keresnek téged.


Péld 17,17

Minden időben szeret, a ki igaz barát, és testvérül születik a nyomorúság idejére.

2020. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 Igen kicsit körülményesen írtam le de örülök ha át jött a lényeg :D


#2 én is kezdem így gondolni viszont egy utolsó esélyt adnék ennek a dolognak aztán tényleg hagyom

2020. aug. 17. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
4+ Magyarul amikor bajban vagy akkor jönnek az igaz barátok.És ez tényleg így van. Nekem is így jött egy 19 éves barátságom, azóta is meg van, a semmiből, akkor amikor a legnagyobb bajban voltam. Pedig nem kerestem, csak annyit tettem, hogy egyszer kisegítettem haza vinni kocsival mikor esett az eső. Minden áron fizetni akart, én meg nem engedtem.Innen indult.:)
2020. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 végülis még esélyünk se volt a másikat megismerni volt olyan akivel csak pár szót váltottunk (kivéve ugye a gyerekkoriak)
2020. aug. 17. 15:01
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 és ha nincs semmi baj pl, akkor várjak amíg bekövetkezik valami tragédia vagy csináljak egyet én? persze értem amit mondasz és egyet is értek vele de csak simán probléma nélkül is csak lehet valahogy barátkozni
2020. aug. 17. 15:04
 9/12 anonim ***** válasza:
8 Probléma nélkül mindenki "barát" ezért nem jók ezek a helyzetek.
2020. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
velem is ugyanígy van. 4 éve elköltöztem egy új munka miatt új városba, eleinte sokat beszéltünk telefonon, és én mentem vissza hozzájuk látogatóba, de mostanra szépen elfelejtődtem. Tudom a távolság nem akadály, de igen is az. Nem tudunk már olyan meghitten személyesen pletyizni, a napi sms váltás, messenger és a videóhívás nem helyettesíti azt. Az új lakóhelyemen munkában vannak barátok, de az nem az igazi, nincs itt olyan igazi lelkibarátnőm, a lakóhelyemen meg teljesen nincs. Nagyon egyedül vagyok, nem tudom hol találhatnék igazi lelkitársat.
2020. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!