Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek van valamilyen kapcsola...

Akinek van valamilyen kapcsolata (kolléga, barát, kapcsolat) arab emberekkel, mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Szomszédba költözött be pár hónapra.


Szörnyű volt, nagyon erőszakos és agresszív volt a viselkedése és egyáltalán nem állt szándékában alkalmazkodni az addig békés ház szabályaihoz.


Ordíttatta a zenéit, kihangosítva beszélt a telefonján, éjfélkor kezdett főzni, a porjait turmixolta, hangoskodott, egyszer nem tudta kinyitni a kulcsra zárt kaput és ütni, verni kezdte úgy, hogy megkellett csinàltatni a mi pénzünkön.


Folyton kötekedett, nem tetszett neki, hogy vannak kutyáink és elakart minket intézni emiatt, tört magyarral, mint valaki tetves ősember.


Valami gazemberféle volt...szerencsére, eltakaródott

2020. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Afgán kollégám van. Teljesen jó ember. Normális, vicces, és dolgozik rendesen.
2020. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nyugatinál levő ruhaboltban voltan diákmunkán a járvány előtt és a férfi öltözőt kellett ügyelnem aznap.


Két, magyarul egyáltalán nem tudó, angolt is csak törve beszélő arab jött be. És, amikor pakolás után visszamentem hajtogatni, valami napszemüveget kerestem rajtam, hogy a fülkébe hagyták és nagyon agresszíven kezdtek viselkedni velem, nem fogták fel, hogy nem tudok a tárgyról semmit, már ha igaz volt egyáltalán...egy 15 éves diákmunkás lánnyal volt nagy arcuk...odairányítottam őket a biztonságihoz, aztán ilyen undorral nézték rám és legyintettek egyet majd elmentek....nem volt kellemes egyedül lerendezni

2020. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Több arab kollégám van, teljesen normális emberek, semmi baj velük. A felső szomszédok is arabok, de velük csak az az egy probéma van, hogy etetik a közös udvarban a galambokat, amivel idevonzzák őket, de egyébként nem hangoskodnak meg semmi hasonló.
2020. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanolyanok mint a romák. A többség undorítóan viselkedik, nem akarnak beilleszkedni, van pár normális is , de az ritka.
2020. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek egy szíriai orvost. Jó szakember és korrekt úriember. Ha családtagomnak olyan problémája lenne, bátran irányítanám őhozzá.
2020. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Hugom most valami arab sraccal van egyutt. Fiatal srac, talalkoztam vele, teljesen olyan mint egy atlag fiatal, angolul tokeletesen beszel, PC jatekokrol meg gepkonfiguraciokrol dumaltunk foleg, ezen kivul hatalmas animefan, egyelore nagyjabol ennyit tudok rola. Egy volt kolleganomnek volt arab ferje, a kolleganom nem nagyon mondott rosszakat rola, bar ok azt hiszem perzsak voltak, es elvileg ok nem olyan szelsosegesek, a hugaval egyutt jartak bulizni, stb. Akad kozottuk is gondolom sok olyan, akiknek jobban tetszik a nyugati eletstilus es inkabb alkalmazkodnak ehhez, es nem a sajat hagyomanyaik szerint elnek. Plane aki fiatal, es regota Europaban el, vagy itt szuletett es felismeri, hogy ez megis csak egy “szabadabb” elet.
2020. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

két kisfiú van anyám nyelvi csoportjában, néha velük vagyok és segítek a foglalkozás menetében, plusz én tartom a szülőkkel a kapcsolatot, nagyon kedves, aranyos emberek, az apa nagyon vicces és jó humorú, általában ő jön a gyerekekért.

plusz így tömbösíteni fogok, hogy arabok a boltban, mert nem tudom a teljes környékemen fellelhető személyzetet felsorolni, de a hentes akihez járok iszonyú jó arc, ő se tudja az állatok részeinek a nevét németül, meg én se, de bármikor átmegy pantonimművészbe, hogy bemutassa, hogy az illető darab a pultban most bárányborda vagy marhalábszár. plusz mindig mind nagyon udvarias, köszön, ha valamit akarok rám figyel, és nem a telefonját buzerálja, készséges és segítőkész. plusz ami olyan (gyümölcs, mag, kicsi, kimérhető ételek), mindig felajánlják hogy kóstoljam meg, soha semmit nem kell úgy megvennem a kisebb boltokban és piacokon, hogy ne tudjam hogy az megfelelő ízű-e.

2020. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Véleményem elsősorban orvosi egyetemre járó arabokra vonatkozik, mert ilyenekkel találkoztam.


Arrogáns, ostoba, primitív bunkók, egy valag pénzzel a zsebünkben.

2020. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
jó mondjuk melyik orvosis diák nem az...
2020. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!