Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ember az ellenkező nemű...

Egy ember az ellenkező nemű barátjának nem mondhatja azt, hogy szeretlek (és nem romantikus értelemben, csak simán, de nagyon)?

Figyelt kérdés
Egyik barátomnak (ellenkező nemű) azt írtam messengeren, hogy: Szeretlek <3, így köszöntem el és később mondta, hogy ezt nem kéne, mert tökre félreérthető. De akkor mégis hogy mondanám ezt máshogy.
2020. aug. 18. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Inkább mond azt, hogy jó fej vagy, vagy esetleg bírlak.
2020. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon bírlak"

"imádlak :D"


Nem mellesleg elköszönésnél barátok nem szeretleket szoktak írni, hanem szia, jó éjt, aludj jól, stb...

2020. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lehet mondani, ha tudod a másik nem érti félre. Nekem mondták már barátilag.
2020. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyàm mondja ezt minden kollegajanak meg szomszednak random mint ha annyot jelentene csak hogy i like you

Hàt én meg làtom hogy ez nekik sok es nem kértek az ömlengèsböl

2020. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

*nekünk gyerekkorunkban meg nem mondta meg apànak se. Filmekböl hallottam csak ilyeneket is szia helyett bucsuzasnal. telefonletetelnel, stb, hogy puszi szeretlek.


Ugy nez ki idöaen jött ra hogy mondani kene

2020. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De amúgy nem értem, hogy miért. Attól még, hogy csak barátok vagyunk, de nagyon fontosak vagyunk egymásnak, tehát lelkileg is mindent megbeszélünk, ott vagyunk egymásnak és nagyon szeretjük egymást, akkor miért ne írhatnám, hogy szeretlek? Ezt akarom üzenni és kész.
2020. aug. 18. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Mondhatod, imádlak, csókollak, puszillak, ölellek, nyalom a hangod, csókolom a csúnyádat, még akkor se fogja úgy félre érteni, mint a szeretleket. A szeretlek túl komoly, másmilyen "kapcsolatot" feltételez a használata.
2020. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én szoktam mondani az ismerősömnek hogy szeretlek és köszöntem el már így. Nem is gondoltam bele h. ez félreérhető pedig az. Egyszerűen egy kellemes beszélgetés után ez számomra természetes.

Szóval, igen lehet félreérthető ha nem ismeritek elég jól egymást.

2020. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!